Po loňském bombastickém představení nové party antihrdinů, kteří si říkají Strážci Galaxie, se Disney s Marvelem (je to stejně jedna společnost) rozhodli, že na televizním kanále Disney XD předvedou další dobrodružsví těchto týpků. A protože je to televize, kde se ve valné většině setkáváme s animovanými filmy, ani Strážci Galaxie na tom nebudou jinak. 

Určitě si všichni vybavujete partu námezdných antihrdinů Star-Lorda, Draxe, Gamoru, Rocketa a Groota. Protože tato parta měla neuvěřitelný úspěch v kinech, rozumí se, že automaticky byl do třetí fáze Marvel Cinematic Universe potvrzen i druhý díl. Aby Marvel ještě trochu přiložil do kotle, rozhodl se pro animovaný seriál Guardians of the Galaxy, který odvisílá na kanále Disney XD. Tento seriál by měl připlout na obrazovky v letošním roce. Prozatím nebyl prozrazen žádný konkrétní termín.

gog

Vzhledem k tomu, že poprvé jsme o tomto seriálu slyšeli již na akci New York Comic-con 2014,  od té doby se příliš novinek neobjevilo. Vypadalo to na ticho po pěšině, ale nyní již víme, že seriál se chystá a jeho tvorba je v plném proudu. V těchto dnech byla oznámena první jména dabérů jednotlivých postav (osobně neznám ani jednoho, proto není potřeba je zde vypisovat) a za pár dnů přibude zbytek. Nám všem fanouškům tedy nezbývá nic jiného, než se těšit na další dobrodružství oblíbených hrdinů a věřit, že výsledný produkt bude alespoň stejně kvalitní, jako předchozí „marvelovské“ projekty pro stejnou televizi. Za zmínku stojí určitě The Avengers Assemble, Hulk and the Agents of S.M.A.S.H., Ultimate Spider-man atd.

Těšíte se ? Napište nám.

UPOUTÁVKA :

[fbcomments]

-reklama-