Po zhlédnutí prvního dílu Guardians of the Galaxy mohl jenom málokdo z nás tušit, jak jedna z hlavních záporaček filmu – Nebula – bude zásadní ve finálové sáze Avengers: Endgame. A tímto filmem její životní cesta rozhodně nekončí.

Nebula, jakožto dcera zlotřilého Thanose, nadělala našim hrdinům v prvním díle pořádnou paseku. I přes fakt, že nakonec byla poražena, si ji tým ponechal na základě jejího sesterského pouta s Gamorou. Což byl mimochodem moc dobrý nápad, neboť ve druhém pokračování Guardians of the Galaxy Vol. 2 pak odvedla značnou část práce.

Největší pole působnosti si pak vysloužila v Avengers: Endgame, kde stála po boku všech přeživších hrdinů, znovu se postavila proti své vlastní sestře a také proti sama sobě. Právoplatně si vysloužila místo Strážců Galaxie a o její účasti ve třetím díle nikdo nepochybuje. Stejně jako režisér James Gunn, který v této sérii pokračuje.

Embed from Getty Images

Nemusíme být nějak obzvlášť bystří, aby nám nedošlo, že její hlavní dějová linka se bude točit okolo jejího vztahu s „novou“ Gamorou, které chybí vzpomínky z posledních několika let. James Gunn vyvrátil veškeré spekulace o tom, že by měla Mantis na základě svých schopností Gamořin mozek jakýmkoliv způsobem restartovat, proto to nejspíš bude hodně zajímavé.

Samotná představitelka Nebuly, Karen Gillan, kterou fanoušci Doctora WHO znají jako sympaťačku Amy Pond, či která teď září v zrestartovaném Jumanji, se sama ohledně Nebuly vyjádřila takto:

„Musela si procházet špatnou výchovou jejího otce už od mala. V Avengers se s tímto hněvem musela sama vypořádat a pak ho sama odstřihnout ze života. Budoucí Nebula by se z této zlosti měla poučit a dokázat se posunout dál. Hodlá si vybudovat trochu jiný systém hodnot. Velmi se těším, až budu společně s ní prozkoumávat tento nový způsob života.“

Natáčení třetích Strážců Galaxie je stále posunuto na dobu neurčitou. O dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Strážci Galaxie: Michael „Yondu“ Rooker zvažuje návrat do světa Marvelu ve třetím pokračování vesmírného komiksu

Guardians of the Galaxy – objeví se ve třetím pokračování Adam Warlock?

Guardians of the Galaxy – dočkáme se ve třetím pokračování smrti jedné z hlavních postav?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz