Deset let vydává Marvel Studios své filmy, které dohromady tvoří Marvel Cinematic Universe. Za tu dobu nám tvůrci představili již mnoho postav, ale zažité principy v tomto obřím vesmíru narušili řádným způsobem až Strážci Galaxie. Podivná partička individualit, vedená Peterem Quillem, který si nechává říkat Star-Lord, překvapila nejednoho fanouška.

JAK TO VYPADÁ?

Dnešní novinka bude o tom, kterak se chystá už třetí film na motivy této ztřeštěné party. Podle prvních informací se zdá být jasný termín, kdy uvidíme film na plátnech kin. Proslýchá se totiž, že by třetí Strážci Galaxie měli být prvním filmem od Marvel Studios, který spatří světlo světa v roce 2020.

zdroj: movieweb.com

Dokonce se začalo hovořit i o konkrétnějším datu vydání. Film prý uvidíme 1. května 2020, protože další termíny Marvel Studios v témže roce jsou naplánovány na 7. srpna a 6. listopadu. Květnový termín dává smysl hlavně proto, že jak první, tak i druhý film si svou premiéru odbyly v květnu (2014 a 2017).

Co se některých konkrétních informací týká, Strážci Galaxie vol. 3 by měli navazovat bezprostředně po konci doposud nepojmenovaných Avengers 4. Film by také měl nastartovat takzvanou novou éru Marvel Cinematic Universe, která započne právě po vyvrcholení čtvrtých Avengers.

Datum premiéry je jedna věc, ale jak to vypadá s datem začátku natáčení. Dokonce i toto datum je předmětem spekulací, ovšem většina z nich vypadá opravdu reálně a je tu opravdová naděje, že vše výjde tak, jak bylo zjištěno. No a kdy tedy natáčení začne? Obraťte list a čtěte dál…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz