Simon Helberg (34) alias Howard Joel Wolowitz a Melissa Ivy Rauch (34) alias Bernardette Maryann Rostenkowski tvoří seriálový pár, který svůj vztah proměnil v manželství ke konci 5.série.

tumblr_m6hdseD6p01qdlo4eo1_1280

Howard Joel Wolowitz

2.

Tento seriálový inženýr vystupuje ve své roli jako znalec žen a židovský lamač srdcí. U žen příliš velký úspěch napříč jednotlivými sériemi nesklízí. Občas si dokonce vystačil pouze se svými představami. Teprve mikrobioložka Bernardette podlehne dlouhodobě jeho „kouzlu“.

 

3

Hlava rodiny, aneb jak ho v seriálu neznáme?
Simon se v roce 2007, ve svých 27 letech oženil s o 4 roky starší Jocelyn Towne (např. seriál Gilmorova děvčata – zde působil i Bill Prady). Mají spolu 2 děti – Wilder Towne HelbergAdeline Helberg. Manželé spolu r. 2014 spolupracovali na filmu We´ll Never Have Paris.

Bez názvuV soukromí je z něj milující otec čtyřčlenné rodinky.

6

 

Bernardette Maryann Rostenkowski

7

V sitcomu se objevila poprvé r. 2009, od r. 2010 se stala hlavní představitelkou. Jako budoucí mikrobioložka pracuje v Cheese Cake Factory, během této doby se seznámí se svým seriálovým manželem Howardem. Těsně před Howardovým odletem do vesmíru se vezmou. Z Bernie se stane úspěšná doktorka mikrobiologie a živitelka rodiny.

 

Ve skutečnosti tato pouze 152 cm vysoká herečka začala r. 2006 randit s producentem Winstonem Beigelem. Pár se v r. 2007 vzal a Winston přijal partnerčino příjmení Rauch.

8

V roce 2014 byla tato herečka zařazena časopisem Maxim „Hot 100“ na 64.místo.

9

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz