Na konci 3.série se poprvé objevila postava Amy Farrah Fowler, kterou ztvárnila herečka Mayim Bialik (39). Howard (Simon Helberg) a Raj (Kunal Nayyar) se snažili domluvit Sheldonovi Lee Cooperovi  v podání Jima Parsona (42) rande na internetové seznamce.

Z počátku je jejich „vztah“ brán oběma představiteli jako experiment. Sheldon a Amy, přezdíváni též jako Shamy, jsou si zpočátku velmi podobní. Postupně napříč jednotlivými sériemi ale můžeme vidět, že Amy začíná toužit po „normálním“ vztahu se Sheldonem. Zda se jí to daří, máme možnost sledovat již v nyní vysílané 8.sérii.

She is a girl, she is my friend, but she is not my girlfriend.“

Shamy

Amy Farrah Fowler

The-Big-Bang-Theory-Darstellerbilder-Mayim-Bialik-ist-Amy-Farrah-Fowler-1_teaser_300x348V seriálu se objevuje na konci 3.série jako takový menší „pokus“, najít perfektní polovičku pro Sheldona. Nikdo ovšem nečekal, že se to podaří, a že objeví „Sheldona v sukni“. Amy je v seriálovém pracovním životě neurobioložka. První epizody je její chování velmi podobné tomu Sheldonovu. Postupnou adaptací a přátelstvím s Penny (Kaley Cuoco-Sweeting), se s ní stává „obyčejná“ dívka, která má své potřeby a požadavky. Na polibek od dr. Coopera, si ale počká až do 15 epizody v 7.sérii.

Málokdo ví, že tato americká herečka je v soukromém životě také neurobioložka, stejně jako její postava Amy. V sitcomu tedy mohla zužitkovat své znalosti z oblasti neurobiologie. Mayim byla vdaná, r. 2013 se rozešla s manželem po 10 letech manželství. Mají spolu 2 děti – Frederick Heschel Bialik Stone, Miles Roosevelt Bialik Stone.

dtr

Mayim Bialik je v seriálu oblékána ve stylu „staré panny“.  V reálu je to ale pěkná žena a umí být i sexy.

mayim-regard-shoot

Sheldon Lee Cooper

sheldon-bazingaGeniální teoretický fyzik Dr. Sheldon Cooper, B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D. Tento nadaný a inteligentní vědec bydlí se svým přítelem a kolegou Leonardem (Johny Galecki).  I přes vysoké IQ (187), nezvládá obyčejné situace denního života. Nedokáže jet autobusem do práce, nechápe sarkasmus a ironii, nemá rád lidský kontakt, musí být stálá teplota v místnosti, nikdo nesmí sedět na jeho místě na pohovce… I přes své nedostatky, zvyky a chování nás upozornil, že není šílený, matka ho prý nechala jako dítě vyšetřit. :)
Pojí ho přátelství se všemi hlavními představiteli, ovšem v oblibě nemá svého kolegu Barryho Kripkeho a samozřejmě Wila Wheatona!

fsd

Jim je nejstarší z hlavních postav sitcomu. Hrál menší role ve filmech, jeho herecký talent však vynikl až s rolí Sheldona v The Big Bang Theory. Za svou roli získal několik ocenění a má i svou hvězdu na chodníku slávy. Dokonce si zahrál Sheldona i v reklamě na Intel, viz videa níže.

https://www.youtube.com/watch?v=fKOK-DzrQQ8

https://youtube.com/watch?v=2gp4x1rrMNQ

Vedly se spory ohledně Jimovi sexuální orientace. V rozhovoru pro The New York Times v květnu 2012 uvedl, že je gay a že již 10 let žije se svým partnerem. Jeho partner je Todd Spiewak.

dfsdg
Jim a Todd na fotografii z roku 2003.
52d1e15665a9964ab7c238192fe6c59d
Jak jim to spolu sluší, můžete posoudit sami :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz