I přes počáteční obavy komiksových fanoušků se nakonec film Suicide Squad setkal s obrovským úspěchem a vydělal bezmála miliardu korun! Za největší show vděčí studio Warner Bros herečce Margot Robbie, která naprosto bezchybně ztvárnila Harley Quinn a zároveň sklidila z celého hereckého osazení největší úspěch. Film vydělal hromadu peněz a bylo tedy jasné, že se Warner Bros rozhodne natočit pokračování. Suicide Squad 2 bylo oficiálně potvrzeno již před nějakou dobou, jak se ale zdá, projekt se začíná lehce topit v problémech.

Zdroj: Warner Bros, DCEU

Vzhledem k úspěchu prvního dílu, studio Warner Bros neplánovalo v tvůrčí sekci žádné změny, předpokládalo se, že se režie opět ujme David Ayer, režisér Suicide Squad. Ten ale nabídku odmítl, jelikož už začal pracovat na několika nových filmech, což udělalo studiu trochu čáru přes rozpočet. Bylo tedy třeba sehnat režiséra nového a Warner Bros spolu s DC zvažovalo několik velkých jmen, mezi nimiž zazněl i takový Mel Gibson. 

Po dlouhé odmlce nakonec studio ohlásilo jméno Jaume Collet-Serra, 43 letý Španěl, který má na svém kontě například filmy Dům voskových figurín, Neznámý nebo Mělčiny. Jaume i Warner Bros potvrdili spolupráci a projekt se mohl rozběhnout. Jak se ale zdá, ani tohle nakonec nedopadne. Jaume tento týden přišel s prohlášením, že od celého projektu odstupuje kvůli „tvůrčím neshodám“ a odchází natáčet pro konkurenční Disney studio.

Jak se říká „do třetice všeho dobrého“, nyní probíhá jednání s třetím režisérem Jonathanem Levinem, zatím ale není jasné, zda se toto jméno potvrdí. Zatímco projekt už měl tedy dávno běžet, studio ještě ani nemá jasného režiséra a vypadá to, že všichni od Suicide Squad 2 záhadně utíkají.

Zdroj: Warner Bros, DCEU

Nový režisér se ale bude muset vypořádat s jedním problémem. Cara Delevigne a Jared Leto, kteří měli učinkovat i v druhém díle, se odmítli k natáčení vrátit. Zatímco bez Cary by se dvojka asi obešla, bez Jareda v hlavní roli se už tento problém bude řešit hůře.

Co na tyto komplikace ohledně Suicide Squad 2 říkáte? Vadí vám, že už neuvidíme Jareda Leta jako Jokera?

Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz