Tradiční SuperBowl je za námi a s ním i několik velmi zajímavých oznámení. Viděli jsme tu mnoho novinek, které potěší nejednoho filmového příznivce. A že se jednalo o filmy, které mají tendenci stát se blockbustery, určitě nemusím připomínat. Níže vám všem shrnu ty nejlepší oznámení, které v reklamních pauzách proběhly.

CAPTAIN AMERICA : WINTER SOLDIER

O Kapitánovi jsem se zde rozepsal nedávno, a při SUperBowlu nám tvůrci opět ukázali něco nového. V zápětí vyšel druhý plnohodnotný trailer a na oba se můžete nyní podívat i u nás.

Superbowl trailer :

Oficiální trailer č. 2:

 

THE AMAZING SPIDER-MAN 2

Druhé pokračování Pavouka by mělo navázat tam, kde skončilo jeho první dobrodružství. Dle trailerů by se mělo jednat o ryze akční zábavu, tak snad to bude lepší než první díl.

SuperBowl trailer :

Trailer č.3:

 

TRANSFORMERS 4 : AGE OF EXTINCTION

O těchto ocelových monstrech, které se transformují do podob všemožných dopravních a jiných prostředků, jsme si povídal před nedávnem ve vcelku rozsáhlém preview. Při příležitosti SuperBowlu vyslal Michael Bay do světa jasnou zprávu v podobě krátkého traileru, že plecháči jsou zpět, a v plné parádě.

SuperBowl trailer :

Pro mne osobně je největším překvapením právě trailer na Transformers 4, kde jsme poprvé mohli vidět hrdiny v pohybu. Zbylé dva snímky ale také ukazují, že rozhodně mají co nabídnout a že se určitě máme na co těšit. V následujících měsících budeme sledovat, copak se kolem těchto snímků strhne, a ihned po jejich premiérách přineseme plnohodnotné recenze.

Napsal : Digmen

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz