Pomalu ale jistě se nám blíží poslední série Arrowverse seriálu Supergirl. Nedávno zveřejněná synopse nám prozrazuje, co možná zapříčiní ukončení celého tohoto seriálu.

Pokud si ještě pamatujete, stejně tak jako takřka všechny Arrowverse seriály, musela být Supergirl předčasně ukončena v poslední sérii z důvodu koronavirové pandemie, která zabránila dotočení finálních dílů. Naše superhrdinka tedy zůstala pěkně uprostřed souboje mezi hlavním záporákem série. I když zde máme spíše dva. A ano… jedním z nich je opět Lex Luthor.

Tou druhou je Gamenmae, prastará bytost, která se postarala o smrt všech jejích vrstevníků a je ready dobít svět prostřednictvím nebezpečné VR technologie sama. Proti ní však opět přispěchává Supergirl a její Team!

A vypadá to, že i Brainy, který nás mohl šokovat nečekanou smrtí v poslední epizodě poslední série. Vzhledem k tomu, že je však jeho představitel Jesse Rath v seznamu castingu na další sérii, můžeme se těšit i na jeho postavu.

Synopse k poslední sérii zároveň dodává, že bude muset Kara obětovat především samu sebe, aby zastavila Gamenmae. Že by nám zde byla nenápadně naznačována její závěrečná linka?

FOTO: Distribuce The CW Network

Šestá a poslední série seriálu Supergirl má premiéru již 30. března, brzy se očividně můžeme těšit na trailer!

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů