Velmi rychle se blížíme k datu, kdy se naposledy setkáme s premiérou další řady Arrowverse seriálu Supergirl. Nově zveřejněný plakát láká na staré postavy a poslední velkolepý souboj.

Superholka Kara Danvers si to zase jednou a naposled nandá se záporákem a hrozbou světa, který na ni číhá v poslední šesté sérii. Teda, hned potom co ještě dorazí záporačku ze série páté, Gamenmae, kterou kvůli koroně tak nějak nestihla zpacifikovat.

Supergirl
FOTO: Distribuce The CW Network

Plakát k finální sérii nám zobrazuje tradiční team Supergirl se všemi zbylými členy a v závěru dodává „Better. Stronger. Together.“ Spojitost a soudržnost týmu bude nejspíš pořádným těžítkem finální série, vzhledem k příměří kamarádek Leny a Kary, případně Niy a Brainyho (který nám na plakátu finálně dokazuje, že skutečně nezemřel).

Ona pospolitost však bude hrát taky pořádnou citovou strunu na diváky, kteří se takto budou muset rozloučit s postavami, které jim dělali společnost pěkných pár let. I když… kdo ví, sousedský seriál Superman and Lois má nakročeno k pěkné seriálové budoucnosti a tomu by nebylo, aby Supermana někdy nepřijela navštívit jeho drahá sestřenka.

Poslední šestá série seriálu Supergirl startuje již 30. března. Těšíte se?

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů