Producenti ze společnosti CW se usilovně snaží zásobovat fanoušky a stále je lákat na nové série jejich seriálů, které se bohužel (a všichni víme proč) ještě nezačaly natáčet. Jinak to není ani u seriálu Supergirl.

O tomto seriálu ze světa Arrowerse se zatím po vypuknutí korony a finále páté série moc nešuškalo. To se teď však může změnit z důvodu nových informací, které nám studio v čele se showrunnerem Gregem Berlantim servíruje. A hned tou první vlaštovkou je – překvapivě – plakát.

Zatím nevíme nic o příběhu, o datu či potencionálním novém obsazení. Každopádně, na prvním plakátě vidíme pouze postavu Nii Nal aka Dreamer, kterou ztvárňuje herečka Nicole Maines. Jediné specifické změny jsou snad její vlasy, které vypadají jako by si je konečně po těch dvou sérií pořádně umyla (ne dělám si srandu, všechny chceme mít tak pevné vlasy jako má na ona, samozřejmě). V pozadí pak vidíme ještě její komiksovou předlohu, Nuru Nal neboli Dream Girl.

Možná nám tímto dávají nenápadnou nápovědu, o koho v následující sérii nejvíce půjde. Je fakt, že si tato postava získala poměrně dost prostoru, ač je v celém týmu nejnovější. Nejspíš za tím rovněž stojí překážka v podobě těhotenství představitelky Supergirl, Melissy Benoist, která si teď bude nejspíš nějakou dobu od zachraňování světa muset dát nějakou tu pauzu. No… uvidíme. Snad nám toto okurkové období přinese alespoň nějaké další informace.

Šestá série seriálu Supergirl má stanovenou premiéru na začátek roku 2021 a my stále doufáme, že tomu tak i bude! Čtěte nás dál a o případné datum nepřijdete.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz