Supergirl utrpí ztrátu na odchodu jedné z dalších hlavních postav. To už si jeden vážně říká, jak tento seriál dokázal dojít tak daleko, nemám pravdu? Jenže i přes odchody těchto postav si zábavná a chytrá Kara Danvers se silnou superhrdinkou Supergirl udržuje sledovanost. Kdo tedy odstoupí od tohoto CW pořadu tentokrát? (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Supergirl ztrácí další obsazení, protože Mehcad Brooks, jako James Olsen, opouští seriál v polovině nadcházející páté sezóny. Nebyly k dispozici žádné podrobnosti o tom, jak původní člen Brooks odstoupí, ale údajně je vše za jeho vlastních podmínek, a to z prostého důvodu, aby se zaměřil na hraní v jiných filmech či televizních sériích.

FOTO: reprofoto YouTube

 ,,Milujeme Mehcada a je nám líto, že opouští seriál jako jedna z hlavních postav, ale jsme zároveň nadšeni z jeho budoucnosti.“ prohlásil výkonný producent. ,,Vždy bude součástí naší Supergirl rodiny.“

 Mehcad Brooks hrál roli Supermanova nejlepšího přítele a ex-přítele Kary Danvers. Byl fotožurnalista v Daily Planet, stal se ředitelem CatCo v National City, a následně si našel čas bojovat za pravdu a spravedlnost, jako Guardian.

 Bude vám James Olsen chybět? Nebo vás jeho ztráta vůbec netrápí? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz