Během finále, Winn (Jeremy Jordan) a Lena (Katie McGrath) s Lillian Luthor (Brenda Strong) postavili zařízení, které naplní atmosféru olovem a donutí Daxamity, aby opustili Zemi, protože tento prvek je pro ně smrtelný. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Není jiná možnost, Kara (Melissa Benoist) je nucena toto zařízení aktivovat potom, co si uvědomila, že i kdyby boj proti Rhee (Teri Hatcher) vyhrála, Daxamité nepřestanou na National City útočit. Bohužel, to znamená, že Mon-El (Chris Wood) byl také nucen planetu opustit, zrovna když Kara byla poprvé opravdu s někým šťastná.

Znamená to, že Mon-El je nadobro pryč? Uvidíme. Nicméně, pokud se vrátí zpět příští sezónu, víme, že jeho cesta zpět za láskou svého života nebude jednoduchá, protože na konci epizody vidíme, že Mon-El najel přímo do červí díry, Phantom Zone. Tento vývoj může znít povědomě komiksovým fanouškům. V komiksu Mon-El, trpí otravou z olova a byl umístěn do Phantom Zóny, aby ho udrželi naživu. Nakonec byl propuštěn legií superhrdinů v 30. století poté, co našel lék.

Po takovém konci, jaký jsme zažili u Mon-Ela, by to neměli nechat režiséři bez povšimnutí a ukázat nám alespoň nějaké vysvětlení.

A co si myslíte Vy? Supergirl se vrací letos na podzim na CW.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz