Supermanův plášť si v letošním DC Arrowverse crossoveru s názvem „Krize na nekonečnu Zemí“ obleče, kromě Tylera Hoechlina (Teen Wolf, The Domestics), ještě někdo jiný! Jedná se o herce, kterého jste v této roli již měli šanci zahlédnout, a co víc, v Arrowverse světě se už nějakou dobu nachází! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Brandon Routh je připraven vrátit se zpět do kostýmu Supermana! Jeho dny v této roli roku 2006 skončily poměrně brzo, protože se film nestal takovým hitem, jak si mnozí představovali. Přesto všechno se herec vypracoval podstatně dál. Na scénu nastoupil coby Ray Palmer / Atom ve třetí sezóně Arrow. Později se připojil k dalším postavám, aby se stal jednou z Legend.

FOTO: reprofoto YouTube

 I když si obleče plášť jiného superhrdiny, neznamená to, že už Raye Palmera neuvidíme. Brandon Routh bude pouze na chvíli jedním ze dvou Supermanů, jelikož Tyler Hoechlin se vrátí do akce také. Zpráva přišla ještě před přítomnosti Arrowverse na Comic Conu v San Diegu 2019, ale očekává se, že bude brzo potvrzena. Herec už škádlil své fanoušky prostřednictvím příspěvku na Instagramu:

 Jak jste spokojeni s návratem Brandona do jeho staré role? Dejte nám vědět dole v komentářích. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.