Začátek 12. série nebyl zrovna přívětivý. Jeden z bratrů Winchesterů, Sam, byl mučen a Mary se vrací zpět k životu. Série končí narozením Luciferova syna nephilim a téměř každý větší charakter byl zabit. Sam a Dean museli bojovat s britskými sběrateli slov. Rocková hvězda, prezident a dokonce i Hitler. Kromě toho jsme měli možnost také vidět znovu Kolt. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Zde je tedy ohlédnutí za 12. sérií.

1. Rock Star Lucifer

Zatímco Mark Pellegrino bude vždy nejlepší Lucifer, Rick Springfield byl překvapivě jako Luciferova dočasná nádoba taky skvělý. Rocková hvězda Vince Vincente, velice zábavné.

2. Dean zabije Hitlera

Show se podařilo obrátit k nejvíce zlým mužům v historii. Což nás vede k oživení samotného a příšerného Hitlera. A pak se to stalo, Dean zabil Hitlera. ,,Úžasné.“

3. Banes dvojčata

Dva skvělé přírustky do rozšíření rodiny lovců. Tyto dvojčata jsou dětmi čarodějnice. Nejsou tedy jenom čarodějové, ale i lovci. Ke konci 12. série se zdálo, že se Max Banes obrátil na temnou stranu a to by rozhodně nemělo zůstat bez povšimnutí! Doufejme, že budeme mít více možností tyto sourozence vidět.

4. Castiel zabil smrtku Billie

Cas toho zažil opět hodně v této sezóně, aby zachránil bratry Winchestery. Jednou z těchto věcí je, že zachránil Winchestery před smrtí jednoho z nich. Zabil smrtku Billie.

5. Lady Cas

Neočekávaným potěšením v této sezóně byla vzpomínka na Castiela v předchozím životě v
zcela jiné nádobě. Ano, Cas býval žena.

6. Dean si nemůže na nic vzpomenout

Jensen Ackles (Dean Winchester) se zdá být velice vtipný jako vždy. Dean byl zasažen kouzlem, které mu způsobilo postupnou ztrátu paměti. Zapomnětlivý Dean je mimo a Sam mu musí na věci lepit lístečky s jejich názvy.

7. Sam zabije alfa upíra

Návrat Koltu byl obrovským vrcholem 12. série. A Sam ho použil na zabití Alfa upíra.

8. Bobby

Finále nám ukázalo tak trochu stránku seriálu The Flash. A to scénář se zavedením alternativní Země 2. Měli jsme možnost spatřit znovu Bobbyho. Pokud budeme mít štěstí, Bobby 2 se může vrátit do skutečného života natrvalo.

A co by jste přidali Vy, do dalších nejlepších momentů 12. série? :)