Jeffrey Dean Morgan, který hrál na stanici CW v seriálu Supernatural, jako John Winchester (od roku 2005 až do roku 2007), má představu o tom, jak by se mohl John vrátit a správně se rozloučit s jeho syny – Samem (Jared Padalecki) a Deanem (Jensen Ackles).

John byl mrtvý od premiéry druhé sezóny, kdy vyměnil svoji duši za záchranu svého syna Deana. Vrátil se na obrazovku pouze jednou ještě během finále druhé sezóny, stejně jako když zapůjčil hlas jedné z postav ve třetí sezóně. Ale když se Samova a Deanova dlouho zesnulá matka Mary (Samantha Smith) může vrátit zpět mezi živé, proč ne i jejich otec? To by Morgana zajímalo také!

,,Hovoříme o tom po celou dobu a říkám to i po celé roky – protože je to Supernatural a můžete se kdykoliv vrátit (jak dokazuje každý herec, který kdy hrál v tomto seriálu), doufám, že v určitém okamžiku se John vrátí zpět, protože myslím, že Sam a Dean potřebují nějaké uzavření s tímto chlápkem a myslím si, že John by chtěl mít příležitost s nimi strávit nějaký ten čas, stejně jako fanoušci, kteří si to zaslouží.“ řekl Morgan na Comic-Conu Supernatural minulý týden v New Jersey.

Chtěli byste, aby se John vrátil zpátky mezi živé? Vyjádřete své názory dole v komentářích! :) 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz