Nový spin-off seriálu Supernatural (Lovci Duchů), oznámil své oficiální obsazení a je toho dost, z čeho můžeme být nadšeni. Pojďme se podívat kdo nás v obsazení Wayward Sisters přivítá.

Oficiální obsazení

Jak už jsme věděli, Jody Mills (Kim Rhodes) rozhodně nebude chybět. To, co jsme jistě nevěděli, je, že se k ní připojí Donna Hascum (Briana Buckmaster). Je to velmi dobrá zpráva, ale Donna není jediná. Obě dcery, které Jody přijala k sobě – Claire Novak (Kathryn Newton) a Alex (Katherine Ramdeen) – se také objeví. Stále to není všechno: Nová postava pojmenovaná Patience Turner (Clark Backo) se připojuje ke skupině. Její svět se začne postupně měnit, a také je to vnučka Missouri Moseley (Lorette Devine) – ano, jedná se o Missouri z první sezóny Supernatural, jsme připraveni ji vidět v akci.

Kdo je v obsazení a proč?

Wayward Sisters se zaměří na výše zmíněné postavy. Seriál se točí kolem žen, které se pohybují kolem nadpřirozeného světa. Ať už se jedná o plnohodnotné lovce, nebo začátečníky. To, co víme, je, že získáme podrobnější pohled na to, jak se postavy vzájemně ovlivňují a sledujeme všechny okolnosti. Koneckonců, procházejí vlastními zkouškami, když tu nejsou bratři Winchestrové. A tohle uvidíme v premiéře Wayward Sisters.

Kdo se možná vrátí?

Protože babička Patience je Missouri, je tu velká šance, že ji znovu uvidíme. Tak to zatím vypadá naše obsazení. Ale to neznamená, že postavy ze Supernatural se nemůžou objevit na jednu nebo dvě epizody.

Clark Backo

Opravdu zajímavé je, přemýšlet o postavách, které by se mohly vrátit. Existuje spousta nadpřirozených věcí, které vám přijdou na mysl, ale koho bychom chtěli zpět je Charlie Bradbury a Eileen Leahy. Mohli bychom dostat alternativní verze těchto postav, a to díky Supernatural alternativnímu světu, který se představil ve dvanácté sezóně.

Co říkáte na oficiální obsazení spin-offu Supernatural „Wayward Sisters“? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz