Archanděl Michael možná vypadá hrozivě, ale podle všeho se ani zdaleka nechystá být hlavním záporákem čtrnácté série! A možná že vlastní Deanovo tělo a staví armádu super monster, aby očistil Zemi – ale skutečné zlo je stále někde tam venku.

 ,,V průběhu čtrnácté série musí Sam, Castiel a Jack najít způsob, jak odradit Michaela, který je opravdu nebezpečným záporákem, ale přesto ne hlavním.“ vysvětlil výkonný producent Eugenie Ross-Leming během podzimního zahájení nové série Supernatural.

 Prozatím bude Michael pokračovat v náboru monster, ale podle všeho bude muset nakonec změnit svůj plán. ,,V podstatě má pocit, že lidé jsou zbyteční, bezcenní. Věří, že příšery jsou si rovny. Ví, jak s nimi pracovat, a může s nimi i manipulovat. Ale stejně jako každý padouch se i on učí životní lekci.“

Zdroj: tvline.com

 ,,A pokud jde o milovaného Winchestera uvězněného uvnitř Michaela, kdyby byl Dean nakonec osvobozen, v což doufáme, nebude tolik traumatizován, jak by si každý mohl myslet. Přežil už Kaina, takže zvládne cokoli.“ poznamenává Ross-Leming.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz