Nedělní večer patřil bezprostředně 2,5 hodinové ukázce pěveckých výkonů soutěžících, kteří za doprovodu živé kapely zazpívali předem zvolené písně. Jednalo se o první a zároveň předposlední přímý přenos, ve kterém měli diváci možnost hlasovat pro svého oblíbence prostřednictvím SMS hlasů. 

Pěvecká soutěž Superstar se pomalu chýlí ke konci a do vyhlášení vítěze zbývá už jen týden. Letos se totiž nedočkáme hned několika živých přenosů, na konci kterých se rozloučíme jen s jedním zpěvákem (jak tomu bývá obvykle), nýbrž pouze se dvěma přenosy. Může za to pochopitelně pandemie, díky které se zastavilo i natáčení jak českých, tak zahraničních filmů a seriálů. Z důvodu pandemie nebyli v sále přítomni ani diváci, ovšem produkce to vyřešila bravurně – po každém vystoupení se spojila online s rodinnými příslušníky každého soutěžícího, kteří podporovali své blízké z pohodlí domova.

Ještě před samotným vysíláním musel každý člen štábu včetně poroty a soutěžících projít testem na COVID-19, aby se zabránilo případným komplikacím. Do finálové desítky se dostal Timotej Májský, Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Giovanni Ricci, Julia Kramárová, Esther Lubadika, Martin Schreiner, Michal Šafrata, Dominika Lukešová a Barbora Piešová.

V průběhu večera zazněla spousta známých písní, jako například Tančíš Sama od zpěváka Petra Muka, se kterou se ukázkově vypořádal soutěžící Martin Schreiner. Nechyběly však ani zahraniční hity jako You Lost Me od Christiny Aguillery či Somebody To Love od kapely Queen, které ve svém podání předvedly zpěvačky Diana Koval’ová a Barbora Piešová. Miláček publika Timotej Májský předvedl píseň Myslím, že môže byť a teprve šestnáctiletá Dominika Lukešová u klavíru Stay With Me od Sama Smithe. Dále zazněly písně jako I Don’t Care, The Edge of The Glory, Can’t Hold Us, Are You Gonna Go My Way a One Night Only.

Bohužel pro některé soutěžící jejich cesta za vysněnou výhrou 2 000 000 Korun včerejším večerem skončila a příští týden tudíž již v pražském studiu Jinonice nevystoupí. Nejméně SMS hlasů tedy obdržela Julia Kramárová, Timotej Májský, Michal Šafrata, Esther Lubadika a překvapivě i energická Lucie Bikárová.

Sledovanost předposledního soutěžního večera se pohybovala na čísle 858 tisíc diváků 15+ a zaujala tak druhou příčku v českých televizích.

Kdo se stane nejlepším zpěvákem letošního ročníku pěvecké soutěže Superstar sledujte již v neděli od 20:20 na TV Nova. 

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Mediaguru.cz
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.