Svatá trojice, jak neochvěvnou alianci tří nazvala kuchařka Chili, v poslední epizodě show Survivor Česko & Slovensko doplatila na svou netaktickou hru. Veronika, Nikola a Chili to sice měly velmi dobře rozehráno, jejich uzavřená hra a ignorace spoluhráčů se jim ve 26. epizodě stane osudnou.

Počátkem konce silné pozice Veroniky, Chili a Nikol ve hře byla vyhraná odměna v minulém díle, kdy Veronika mohla vybrat další soukmenovce, kteří ji doprovodí na hostinu s Honzou Punčochářem. Ten přiletěl do Dominikánské republiky značně vyhublé soutěžící pohostit.

Veronika nevěděla, kolik kolegů z kmene jí Ondřej Novotný dovolí vzít, a tak vybrala nejprve Chili a poté Nikolu. Tím všechny okolo holky ujistily, kdo se chce dostat do finále a že řeči o alianci šesti jsou jen plaché. Když mohla Veronika vybrat ještě čtvrtou osobu, vybrala Johy. Na odměně si však Johy uvědomila své místo mezi holkami a rozhodla se, že nebude čekat na porážku a začne hrát.

Protože je Johy férový člověk, rozhodla se holkám na rovinu říct, že se její hlasování na kmenové radě může ubírat jakýmkoliv směrem, aby si to nebraly osobně. Do té doby suverénní trojka v podání Veroniky, Chili a Nikol v té chvíli zpozorněla. Ačkoliv v soutěži podrážely a nedržely slovo od samého začátku, navíc se při první příležitosti chtěly zbavit aliančního partnera Vládi, to, že se jich Johy nebude slepě držet, hlasovat s nimi a čekat na vyloučení, se jich dotklo.

Celou epizodu pak provázely výsměchy na osobu Johy, zesměšňování její hry a její osoby. „Ahoj holky, chtěla jsem Vám jenom říct, že vás zradím, nicméně mám vás ráda, ahoj. Bože můj… Takže děkujeme, kdybych měla klíčenku, tak ji pošlu,” komentovala ironicky s výsměchem počínání Johy kuchařka Chili. V dalším vstupu zamyšleně dodává: „Myslím si, že Johy není asi, jak bych to řekla, dost chytrá na to, aby tady něco úplně vymýšlela.”

Před soutěží o kmenovou imunitu se Ondřej Novotný zeptal Johy na minulou odměnu a na to, že byla poslední, koho Veronika vybrala. Johy vděčně popisovala, že si odměnu užila, v té chvíli však Veronika, Chili a Nikola spustily salvu posměšků, úšklebků a pohrdavých pohledů. Toho si všiml i Novotný a zeptal se: „Poslední otázka na Nikol, vy jste se tady tak poťouchle usmívaly, když mluvila Johy o tom, že hra nabírá obrátky.” Nikola odpověděla, že se usmívaly proto, že přestože Johy říká, že si odměnu užila, tak jim údajně řekla něco jiného. A následoval další smích Veroniky a Chili.

Svatá trojice v souboji o imunitu totálně propadla, Nikola dokonce prohrála se zraněnou Veve, a imunitu získal stratég Vláďa. Na kmenové radě bylo tedy veselo. Při každé větě, kterou pronesla Johy, opět následovaly výsměchy od Veroniky, Nikoly a Chili a pohrdavé pohledy. Dokonce Johy Nikola nařkla z toho, že je paranoidní. Johy však naopak velmi dobře prohlédla své místo v alianci a pochopila, že dívčí trio to hraje pouze na sebe. Rozesmátá Chili pak kmenovku uzavřela slovy: „Jako já nevím, jak kdo bere definici začít hrát, začít hrát neznamená, že běžíš jako splašená srna za každým a necháváš si otevřený dvířka nalevo i napravo, začít hrát znamená hrát chytře.” Novotný jí na to však trefně odpověděl, že Survivor je přesně o tom mít otevřená dvířka všude.

A hlasování na kmenovce i následná volba druhého soutěžícího do duelu to jen potvrdilo. Proti sobě se musely postavit dvě ze svaté trojice a jedna z nich odkráčela domů, přesto, že se celý den Johy jen vysmívala. Karty se tedy obrátily a ousideři jsou znovu na koni.

Reality show Survivor Česko & Slovensko můžete sledovat každé úterý a pátek na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: autorský text

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR