Další půlrok utekl jako voda a máme tu novou, již 33. řadu jedné z nejsledovanějších reality show na světě. 39 dní, 20 soutěžících, jeden přeživší! Začíná Survivor: Millennials vs. Gen X! 

Jak už bývá zvykem i tato sezóna přichází se specifickým tématem stavící proti sobě soutěžící s rozlišným životním údělem či přesvědčením. Tentokrát své síly změří soutěžící ze dvou generačních skupin. Na jedné straně tzv. Millennials, mladá krev, zvyklá na veškerý komfort který sebou přináší věk informací. Na straně druhé pak starší, životem ostřílená Generace X, razící heslo, co si neuděláš sám, to nemáš. Jedná se o historicky třetí řadu, kde jsou původní kmeny rozděleny podle věku. V obou předchozích případech (Survivor S12: Panama a Survivor S21: Nicaragua) se z konečného vítězství radoval soutěžící reprezentující mladší generaci. Potvrdí se tato statistika i tentokrát?

Co nám odhalila první epizoda?

Nepříznivé počasí

Vůbec poprvé v historii reality show Kdo Přežije jsme mohli vidět evakuaci soutěžících kvůli nepříznivému počasí. Fidži, kde se tato řada natáčela je známo svým velmi deštivým podnebím, což se ukázalo hned druhý den na ostrově. Oba kmeny musely být evakuovány kvůli blížícímu se tropickému cyklonu Zena. Po návratu na ostrov se toto opatření ukázalo jako velmi moudré, jelikož přístřeší obou kmenů byla srovnána se zemí. Nicméně deštivé počasí nejspíše vytrvá, což, jak jsme mohli vidět v předchozích řadách je velký test výdrže i pro ty nejodolnější soutěžící.

storm

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz