Tento týden započal pro mnohé z nás příšernými zprávami. Smrt Stana Lee zasáhla spousty fanoušků napříč celým světem. Spousta lidí mu vzdává hold na sociálních sítích, včetně známých osobností. Stan Lee vytvářel a pomáhal propagovat spousty superhrdinů z dílny Marvelu. Podle posledního rozhovoru s jeho dcerou J.C. jí Stan pomohl vytvořit posledního superhrdinu!

„Snažila jsem se ho celý život donutit, aby se mnou vytvořil superhrdinu. Pracovali jsme na postavě jménem Dirt Man.“, prozradila J.C. Po stvoření této postavy J.C. pomáhala svému otci rozvíjet tuto postavu, až do minulého týdne. Jediné, co o superhrdinovi zatím víme, je pouze jeho jméno, které je o dost jiné, než ostatních populárních postav, které můžeme vidět v Marvel filmech.

Vše kolem této postavy je zatím přísně střeženo. J.C ovšem plánuje pokračovat s tímto projektem i po smrti svého otce. Doufá, že se z tohoto nápadu jednou zrodí film a jeho poslední dílo tak zůstane zachováno. Rozhodně smíme směle říct, že tato postava je něco, co rozhodně všichni fanoušci Stana Lee budou chtít vidět.

Stan Lee a jeho dcera J.C. / Zdroj: BBC

J.C. také prozradila, že pracuje na vytvoření nadace Stan Lee Childhood Literacy Foundation. Říká, že její otec bral své povolání opravdu hodně vážně, včetně toho, jak je psané slovo nesmírně důležité. Rozhodně to sedí k někomu, kdo pomohl komiksům s rozletem do světa. Rozloučit se s ním nebude rozhodně snadné. Jak pro rodinu, tak ani pro fanoušky, ale jeho odkaz bude žít navždy.

-reklama-