Naposledy jsme se Sylvesterem Stallonem, coby válečným veteránem z Vietnamu a bývalým členem Speciálních jednotek, setkali v roce 2008 ve snímku Rambo: Do pekla a zpět. Toto pokračování akčních klasik z osmdesátek bylo kritiky i diváky přijato velmi pozitivně. Nyní, po poměrně dlouhé době, se zdá, že se Stallone pomalu ale jistě doslova usazuje do sedla na další Rambovu akční jízdu.

Stallone tento týden sdílel na Instagramu první fotky ze zákulisí natáčení Ramba 5. V tuto chvíli je o filmu k dispozici jen velmi málo ověřených informací, zvěsti však tvrdí, že se děj točí okolo Rambovy snahy zachránit kamarádovu dceru, která byla unesena mexickým drogovým kartelem. Režie se ujme Adrian Grunberg (Get the Gringo) a zdá se, že se oblíbený hrdina posune jižně k americkým hranicím se vším všudy. Uvidíme tedy koně, klobouky, divočinu a venkov.

Zdroj: officialslystallone on Instagram

Stallone na instagramu u své fotky zmiňuje „Comes a Horseman“ (Přijíždí jezdec), což je reference ke stejnojmennému westernu z roku 1978, ve kterém hrála Jane Fonda nebo James Caan. Rambo 5 by tak mohl volně čerpat z této 40 let staré klasiky a představit nám Johna Ramba coby rančera důchodce, který se rozhodne naposledy vrátit do akce, když drogový kartel ohrožuje jeho blízké.

Zdroj: officialslystallone on Instagram

Projekt se v posledních letech vyvíjel poměrně pomalu, ale za to velmi proměnlivě. Některé verze příběhu byly psány spíše pro televizi, jiné zase vůbec nepočítaly se Stallonem v hlavní roli. Pokud nyní půjde vše podle plánu, dočkáme se nového Ramba již v roce 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz