Před pár dny si odbyl premiéru Creed II, který svým příběhem navazuje na úspěšnou filmovou sérii Rocky. V hlavních rolích se představil Michael B. Jordan a nestárnoucí Sylvester Stallone. Představitel Italského hřebce na Instagramu naznačil, že druhý díl filmu Creed bude Rockyho poslední. 

drunkmonkeys.com

Dvaasedmdesátiletá hollywoodská hvězda ztělesňuje Rockyho Balbou už přes 40 let. Stallone, známý také pod přezdívkou Sly, kterého proslavila právě role Rockyho, na Instagramu sdílel video z natáčení snímku Creed II, ve kterém se loučí s rolí boxera z Filadelfie. Sylvester se jako Balboa poprvé objevil na plátně v roce 1976. Film zaznamenal obrovský úspěch – stal se nejvýdělečnějším snímkem téhož roku a získal tři Oscary, včetně Oscara za nejlepší film. Celkově vzniklo 6 dílů Rockyho a další 2 díly Creeda.

movieweb.com

„Jen bych chtěl poděkovat všem na celém světě, za to, že přijali Rockyho do svých srdcí…Byla čest ztvárnit a hrát tuto významnou postavu. I přesto, že mi to láme srdce, vše jednou musí skončit. Miluji vás všechny. Nejkrásnější věcí na tom je, že Rocky nikdy nezemře, protože ve vás bude žít i nadále,“ napsal Sylvester k videu, ve kterém se objevil i Michael B. Jordan a Steven Caple Jr., jenž režíroval pokračování filmu Creed. Herec se také zmínil o Ryanu Cooglerovi, který se ujal režie prvního dílu z roku 2015 a na dvojce se podílel v roli výkonného producenta.

„Nemůžu být šťastnější, protože můj příběh byl pověděn. Je tu úplně nový svět, který se divákům této generace otevírá. Teď musí žezlo převzít Michael B. Jordan.“ 

V příštích letech se pravděpodobně dočkáme i třetího dílu Creeda, ale už teď je téměř jisté, že Adonis ve svém rohu Rockyho mít nebude. V prvním díle jsme mohli vidět větší zaměření na samotný box, za to druhý díl se soustředil spíše na mladý pár ve složení „Donnie“ a Bianca, kterou k životu přivedla Tessa Thompson. Nicméně Dolph Lundgren, jenž ztvárnil Ivana Draga, jednoho z hlavních soupeřů z celé série, Sylvesterovu prohlášení nedůvěřuje, protože tato situace už se v minulosti několikrát opakovala. „Tohle už jsem párkrát slyšel. Moc tomu nevěřím, ale uvidíme,“ řekl Dolph.

mauitime.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz