Tajuplné listopadové datum opět nastalo. 6. listopad je pro mnohé seriálové fanoušky výjimečným dnem. Proč? Protože přesně 6. 11. 1983 v Hawkins v americkém státě Indiana zmizel mladý chlapec, Will Byers. 

Pokud nejste fanoušky Stranger Things a zmíněný seriál je vám cizí, nebude pro vás toto datum nikterak výjimečné. Avšak pokud seriál milujete stejně jako my, má pro vás toto datum naopak magickou hodnotu. Letos to je přesně 34 let, kdy v seriálu zmizel Will Byers do světa Vzhůru nohama.

Proč se o tomto datu vůbec zmiňovat? Všichni nepochybně známe onu nešťastnou zprávu o tom, že se třetího pokračování seriálu Stranger Things dočkáme až v příštím roce. Tvůrci seriálu však před pár dny vypustili do světa video, které nám shrnuje první dvě řady a „oslavuje“ 34. výročí od Willova zmizení.

Co to však znamená pro nás? Odpověď je jednoduchá. Jsou pouze dvě možnosti: Buďto se nám tvůrci snaží říct, že značka Stranger Things neumřela a nesmíme na ni zapomínat, nebo nás čeká první oficiální trailer na třetí řadu.

Není jisté, který z těchto dvou scénářů bude ten pravdivý, avšak na odpověď nemusíme čekat dlouho. Již zítra se totiž dozvíme, zdali se skutečně dočkáme první ukázky nebo se jednalo o pouhé připomenutí značky.

A jak to máte vy? Zapomněli jste už na kultovní seriál Stranger Things nebo se neustále těšíte na pokračování? Napište nám dolů do komentářů! 

-reklama-