Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková se poprvé objevila před kamerou v roce 1980 ve filmu Veronika, prostě Nika a to rovnou v hlavní roli Verunky, malé milovnice zvířat. Pojďme se společně podívat, jak se Michaela Kudláčková (52) změnila a čím se dnes živí.

Michaela Kudláčková se narodila 21. srpna 1968. Po své první velké roli v již zmíněném filmu následovala další herecká obsazení. Získala například hlavní roli ve filmu Skleněný dům (1981), objevila se ve snímku Poslední propadne peklu (1982) a poslední film, ve kterém si zahrála, byl Zelená léta (1985). Známá je také díky své roli Barbory Hrdinové v divácky oblíbeném seriálu My všichni školou povinní (1984). Naposledy se po dlouhé odmlce objevila v jedné epizodě seriálu Stopy života (2013).

Dvakrát se pokoušela dostat na hereckou konzervatoř, ale bohužel pokaždé neúspěšně. Prvně přijímací zkoušky úspěšně složila, ale i přesto nebyla přijata.

Vystřídala hned několik různorodých zaměstnání. Dělala například novinářku, barmanku, sociální pracovnici, taxikářku a další. Byla dvakrát vdaná a má 4 dcery. Vydala dvě knihy (Jak se modlí čarodějky a Neslibujte Pannám hady).

V současnosti se věnuje astrologii a runám. Také vyučuje výklad Thovtova tarotu. Je šéfredaktorkou internetového magazínu a také vyhledávanou kartářkou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA