Slavní a plodní, tak by se dali tito čtyři muži s klidem označit. Kteří otcové z řad slavných jsou na poli plození úspěšnější a aktivnější než jiní? Mel Gibson, Jamie Oliver, Eddie Murphy a Kevin Costner. Kdo jich má nejvíce?

Mel Gibson (66 let)

Mel Gibson je americko-australský herec, režisér, filmový producent, scenárista a držitel dvou Oscarů a Zlatého glóbu. A také má opravdu hodně dětí. Celkový počet je, alespoň prozatím, devět. Naposledy se stal otcem ve svých šedesáti letech. Děti zplodil se třemi ženami. S první ženou Robyn Moore Gibson byl od roku 1980 až do roku 2011 a mají spolu sedm dětí. V letech 2009-2010 byla jeho partnerkou klavíristka Oksana Grigorieva a mají spolu dceru. Od roku 2014 je jeho partnerkou Rosalind Ross, se kterou má malého syna.

Embed from Getty Images

Eddie Murphy (60 let)

Celým jménem Edward „Eddie“ Regan Murphy je americký herec a komik. Počtem nejen partnerek po svém boku, ale i dětí, překonal i samotného Mela Gibsona. Má totiž pěkný kulatý počet dětí a to hned deset! S manželkou Nicole Mitchell, se kterou se rozešli po třináctiletém vztahu v roce 2006, mají pět dětí. Po rozvodu se již neoženil a se svými dalšími třemi partnerkami, mezi které patří dokonce i Mel B ze Spice Girls, má dalších pět dětí. Od roku 2012 je po jeho boku Paige Butcher.

Embed from Getty Images

Jamie Oliver (46 let)

James Trevor Oliver je anglický šéfkuchař, autor kuchařek a moderátor televizních show o vaření. Známý je díky svému kulinářskému umění po celém světě. Věděli jste ale, že má i početnou rodinu? Sice ne tolik, jako již zmínění Mel Gibson a Eddie Murphy, ale za to s jednou manželkou – Juliette Norton. Mají spolu celkem pět dětí. Počet dětí pravděpodobně ještě není konečný, údajně se chtěl nechat sterilizovat, protože mu tolik dětí stačí, ale nestalo se tak – jeho manželka by si totiž prý přála ještě jednoho potomka.

Kevin Costner (66 let)

Celým jménem Kevin Michael Costner je americký herec, režisér, zpěvák, producent a držitel hned sedmi Oscarů. A takový je i počet jeho dětí. S první manželkou Cindy Costner, kterou si vzal v roce 1978, má tři děti. Rozvedli se v roce 1994 po šestnácti letech manželství. Z krátkého vztahu s dědičkou týmu amerického fotbalu Pittsburgh Steelers Bridget Rooney má nemanželského syna. S druhou manželkou, modelkou Christine Baumgartner, jsou spolu od roku 2004 a mají tři děti.

Embed from Getty Images

Zdroje informací: wikipedia.org, csfd.cz, imdb.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA