Všem láme srdce říct, že Teen Wolf (Vlčí Mládě) je téměř u konce. Čeká nás už pouze posledních 10 epizod, a proto se společně pojďme podívat na to, co chceme vidět v závěru této show. Epické boje, děsivé příšery a milostné příběhy jsou samozřejmostí.

1. Šťastný konec pro Scotta

Všichni si přeje šťastný konec pro každého, ale jen přeci si musíme uvědomit, že tato show je o Scottovi. Vlčí Mládě začalo astmatickým teenagerem, který byl kousnut vlkodlakem v lese a vyvinul tak epickou ságu příšer a morálky, ale to je jen jádro všeho, stále se jedná o příběh a cestu Scotta McCalla. Viděli jsme ho bojovat, vyhrát, prohrát, zemřít, milovat i plakat. Se všemi jeho vzestupy a pády přes všechny série, chceme vidět Scotta šťastného. Možná, že nikdo nejsme nadšeni, že náš oblíbený pořad se blíží ke svému konci, ale s vědomím, že náš hrdina konečně najde štěstí by byl konec o něco víc zvládnutelný.

2. Derek Hale

Opravdu. Vraťte nám zpět Dereka. Nebo přinejmenším nám řekněte kde alespoň celou dobu je a co se s ním stalo. Derek byl přímo obrovskou součástí příběhu a my potřebujeme nějaký závěr, aby jsme to ukončili. Abychom ukončili i jeho příběh správně jak se patří. Měl velkou vazbu se Scottem a Stilesem a nemůžeme si představit show skončit bez řádného rozloučení s Derekem. Chceme jen vědět, jak se mu daří. Je pořád rozmrzelý vlk se svojí koženou bundou a zamračeným pohledem nebo to vyměnil za něco jiného? Nemáme ponětí. To je důvod, proč ho potřebujeme zpět v 6B!

3. Allison

Allison Argent byla stejně jako Derek značná součást Vlčího Mláděte. Dokonce i poté, co se ona a Scott rozešli, byla stále část seriálu, takže když zemřela, byla to obrovská rána pro celý fandom. Seriál již několikrát přinesl její jméno zpět do děje, ale ještě bychom chtěli vidět její hrob. Chtěli bychom vidět finální epizodu, která ukáže Scotta a Allison na hřbitově. Stále si přejeme vidět, že Scottovi chybí a „vždy bude bojovat po jejím boku.“

4. Budoucnost

Strávili jsme několik let u tohoto seriálu. Chceme, aby všichni byli v pořádku. Milujeme jak minulost tak i současnost, přesto si nejvíce přejeme zahlédnout Scotta, Stilese, Maliu a Lydiu v budoucnu. Vlčí Mládě by nám mohlo dovolit nahlédnout do budoucna, kde Malia bude dospívat a bude mít svoji vlastní rodinu, kde Lydia změní svoji inteligencí svět, kde Stiles bude vyšetřovat případ jako skutečný policista včetně jeho obří nástěnky a kde bude Scott pečovat o nemocná zvířata a žít svůj lepší život, protože si zaslouží opravdové štěstí. V podstatě jen všichni chtějí vědět, že hrdinové, které jsme sledovali po tak dlouhou dobu, budou v pořádku a naleznou svůj klid potom všem čemu čelili.

Souhlasíte s těmito čtyřmi věcmi? Co dalšího by jste přidali na tento seznam? Napište nám do komentáře! :)