Poslouchejte fanoušci seriálů Teen Wolf a Pretty Little Liars, máme pro vás totiž dobrou zprávu. Arden Cho ze seriálu Vlčí Mládě a Sasha Pieterse ze seriálu Prolhané Krásky budou účinkovat ve stejném filmu. Název filmu je „Honored“ a vypadá to víc než slibně. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Co víme o nadcházejícím filmu:

Honored“ je komediální film od Lionsgate Digital Studios, který se začal již natáčet minulý týden v Los Angeles. Film bude režírovat australská režisérka Elissa Downová, která má na kontě už pár filmů i epizod seriálů. „Jsme nadšeni, že spolupracujeme s tímto talentovaným obsazením a filmovým týmem, který tvoří téměř výhradně ženy,“ řekl Gomez z Lionsgate.

Čtyři hlavní hvězdy filmu jsou Arden Cho a Sasha Pieterse, spolu s Meghan Rienks a Karrueche Tran – všichni z nich mají obrovský talent, takže film bude s velkou pravděpodobností velký hit! Lionsgate (Mezinárodní zábavní společnost) se dokonce pro tento film spojil i s Popsugarem (Americká mediální a technologická společnost).

Námět filmu:

Čtyři přátelé se rozpadají. Piper (Rienks) se podle všeho změnila v „třídního klauna“, Sophie (Tran) se zavázala zůstat pannou, dokud se nevdá. Isabella (Pieterse) je feministická žena, který je redaktorkou časopisu a vše vyvrcholí poslední ženou (Cho), která se stala profesionální balerínou.

Když dojde k tragédii, bývalé BFF se znovu sejdou a provedou všechny kaskadérské triky ze seznamu osmé třídy – od útočení školního maskota až po návrat k falešným roztleskávačkám. Dívky procházejí trápením těla, sexu a středoškolskou kulturou, nakonec znovu objevují své přátelství, i když to znamená odloučit se navždy od někoho, koho milují.

Co říkáte na spolupráci mezi Arden Cho a Sashou Pieterse? Líbí se vám námět filmu? Jsou i jiní herci, které by jste chtěli vidět z Teen Wolf a Pretty Little Liars hrát ve společném filmu nebo seriálu? Vyjádřete svůj názor dole v komentářích. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz