(POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Byli jsme varováni již v průběhu natáčení poslední šesté série Teen Wolf (Vlčí Mládě, producentem Jeffem Davisem, že tato série přinese několik smrtí, ale nečekali jsme, že to bude tak brzy. V nejnovější epizodě S06E13 s názvem „After Images“ jsme sledovali smrt Bretta Talbota, na kterého byli zaměřeni lovci, a bohužel byli i dobře připraveni. Jeho sestra Lori ho dlouho se Scottovou smečkou hledala a nevzdávala se, jenže nakonec Brettův osud následovala. O čem svědčí i nový Sneak Peek k epizodě S06E14, kde Scott hovoří s Liamem o tom, že Bretta a Lori neznal příliš dobře. Brett nebyl stálou postavou v seriálu a stejně tak i Lori, ale přesto tyto dvě postavy stojí za připomenutí. 

Brett i Lori spolu od samého začátku měli velice silné pouto. Bylo to vidět na jejich společné ochraně jeden druhého navzájem, tak velkou sourozeneckou lásku nemá kde kdo, proto nám bylo tolik líto jak tito dva nakonec skončili. Přesto musíme přiznat, že sledovat Lori jak se obětovala pro svého bratra, aby neumíral sám bylo to nejodvážnější, nejsmutnější i nejkrásnější co jsme mohli na jejich společném konci vidět.

Oba dva byli vlkodlaci a členi smečky alfy Satomi, která je k sobě přijala po tom, co jejich rodiče zemřeli při požáru, vzala je mezi sebe jako její součást. Od té doby se jak Brett, tak i jeho mladší sestra naučili, jak ovládat svoji stranu beta vlkodlaka, používat bojová umění a mluvit japonštinou. Jak jsem už zmiňovala, oba spolu měli dobrý vztah, zajímavé však je, že Lori neměla stejné příjmení jako Brett. Zatím co ona byla Lori Rohr, on byl Brett Talbot, tato skutečnost, že Lori a Brett měli různá příjmení, není nikde vysvětlena, můžeme tak předpokládat, že mohli být nevlastní sourozenci, ale pokládali se za pravé.

Oba dva utíkali před smrtí několikrát. Například, když byli oba dva na seznamu mrtvých ve 4. sérii, kde se také poprvé objevili. Jejich smečka se schovávala ve staré budově, kde jim zachránil Scott a Argent život. Vzhledem k tomu, že jim Scott McCall pomohl zůstat naživu, Lori nabídla její pomoc Scottově smečce, pokud bude někdy potřeba.

Brett taky později pomáhal Liamovi překonat své trauma a vysvětloval, jaké má štěstí, že má pravou alfu, jako je Scott. Když už jsme u Liama a Bretta. Brett hrál také lakros, nikdy se kvůli své minulosti s Liamem nemuseli.

Ještě v té samé sezóně byl Brett zachráněn před otravou Dr. Deatonem.

Hned na to v páté sérii Lori i Brett Scottovi pomáhali ve sledování Bestie, a Lori byla vystavena boji s Kitsune, protože Kira ztratila kontrolu.

druhé části šesté finálové série je ironií, že je Brett otráven, předtím byl před touto smrtí ušetřen Dr. Deatonem, tentokrát ho ale nic předtím to osudem zachránit nestihlo. Brett utíká v lese před lovci a je zraněn, jeho sestra Lori se spojí se Scottem a ostatními a hledají Bretta, jenže lovci jsou mnohem chytřejší a dole v tunelech už čeká smečku spousta překážek. Lori je strachy bez sebe a zmiňuje se Liamovi o tom, že se Brett naučil hrát lakros, aby získal stipendium, jenže Lori nebyla nikdy oblíbená a odmítl hrát za školu, pokud ostatní Lori nepřijmou. Další důkaz toho, jak moc bylo jejich sourozenecké pouto silné.

Brett i Lori vstoupí do pasti. Jen co vyjdou z tunelu na ně už svítí přední světla auta, není čas utéct, alespoň ne se zraněným Brettem, proto se ani Lori nesnaží utéct, chytne se s Brettem za ruku, oba zavírají oči a čelí svému osudu.

Zasloužili si něco mnohem víc. Jak Cody (Brett) tak i Lily (Lori) vzpomínají na svým sociálních sítích na jejich společná natáčení. Cody zmínil pod jedním z jeho příspěvků na Instagramu vzpomínku z natáčení, kdy probíhala scéna v dešti. Místo seriálového jména oslovil Lily jejím pravým. Také napsal, že natáčení a práci s Lily jako jeho malou sestrou miloval.

Tohle byla jejich krátká cesta. Budou vám oba sourozenci chybět, stejně jako mně? Hlasujte v anketě. 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz