Konec Teen Wolf (česky Vlčí Mládě) 6A série se odehrál 31.1.2017. A my se můžeme podívat na to co nám zatím Jeff Davis prozradil o letním konečném a definitivním finále této skvělé show, tedy druhé části 6 série (tzv. 6B), která oslovila tisíce fanoušků po celém světě a nezávratně se po šesti letech blíží ke svému konci. Více naleznete v článku. (POZOR obsahuje spoilery!)

Stanovené datum premiéry 6B nebylo oznámeno, ale i přesto je už jisté, že se odehraje v létě. S koncem seriálu Teen Wolf se nám pojí spoustu důležitých informací, které stojí za přečtení a kterým by měl každý fanoušek věnovat pozornost.

#1 S tím souvisí další a další teorie o návratech starých postav. Jeff Davis (tvůrce seriálu) se zmínil v rozhovoru pro Hollywood Life o této informaci a potvrdil nám tak naše domněnky.

„Rozhodně na tom bude vidět, že je to poslední série. Bylo od MTV velmi milé, že nám to oznámilo dostatečně napřed, takže jsme to podle toho mohli přizpůsobit a přidat tomu ten nádech a taky se pokusit přivést pár postav zpátky, které jsme dlouho neviděli.“

Takhle zněla přesná slova tvůrce seriálu a fanoušci se tak mohou začít radovat. O koho půjde neřekl Jeff zatím ani slovo a budeme si na tuto informaci ještě muset počkat. Jak sám řekl má plný seznam lidí, které by si přál zpátky a dělá proto vážně hodně, aby se tak stalo. Tak trochu tím zjevně naznačoval a zdůrazňoval, že i přes veškeré odmítnutí Tylera Hoechlina k návratu do role Dereka Hale

a Daniela Sharmana k návratu Isaaca Lahey, se stále snaží přesvědčit je, aby se vrátili zpět. Protože co si budeme povídat tyhle dvě postavy měli velký vliv na celé Teen Wolf, samozřejmě stejně jako každá jiná postava. Bohužel pro nás oba herci už rozjeli vlastní projekty a těžko říct jestli to vyjde a je jisté, že pokud ne, zklame to spousty fanoušků, snad skoro každý by si přál jistý návrat slavného, mrzutého Dereka Hale i přátelského Isaaca, i kdyby ne na celou druhou polovinu série, tak alespoň na závěrečnou epizodu tedy 6×20.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz