Již před nějakou dobou jsme zjistili, že se Ethan a Jackson vrací zpět do Teen Wolf na finále. Teď je však potvrzené, že se vrací spolu jako pár a to i s exkluzivním klipem, který to dokazuje. Tak co, jste připraveni je znovu vidět? (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Sám Colton Haynes (Jackson Whittemore) prohlásil v druhé sezóně Teen Wolf (Vlčí Mládě), že pokud se vrátí, rozhodně nebude sám. Spíše bude mít sebou svého přítele, který už Beacon Hills také moc dobře zná, Ethan (Charlie Carver), bude po jeho boku. ,,Má to smysl.“ říká Haynes o nově odhalené sexualitě své postavy. ,,Je to důvod, proč Jackson nesl takovou úzkost.

Rozhodnutí, že je Jackson gay, padlo od režiséra Jeffa Davise, a to již před lety. ,,Myslel jsem, že když se Jackson vrátí, vrátí se ve vztahu s chlapem,“ říká Davis. ,,ať už to znamená, jestli je bisexuální nebo gay, tak se vrací. Jenom jsem to cítil tak, že šel do Londýna, aby našel sám sebe.

Londýn je místo, kde fanoušci najdou svůj šťastný pár – ,,Jsou spolu tak roztomilý.“ říká Davis – poprvé se objeví v epizodě S06E17, tedy 10. září. Ve skutečnosti, však můžeme sledovat jejich velký návrat v exkluzivním klipu níže.:)

,,Jsme zvláštní pár,“ říká Carver o jejich vztahu v seriálu. ,,Jeho postava byla vždycky trochu arogantní, a teď jsem ten, kdo ho usměrňuje.Haynes dodává: ,,Plně se navzájem doplňují. Mají opravdu krásný vztah.

Společně se Jackson a Ethan vrátí do Beacon Hills, aby pomohli Scottovi bojovat ve válce proti lovcům, kterou vede kdo jiný než Gerard Argent.

Jste spokojeni s návratem Jacksona a Ethana? A co říkáte na jejich vztah? Je tu někdo komu chybí Danny s Ethanem? Hlasujte v anketě! :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz