Už je to tak. Gerard Argent by se mohl stát klidně neoficiálním prezidentem fanklubu „Nenávidím Scotta McCalla.“ S tím, jak po Scottovi každý jde, mu už vážně hoří na paty a má co dělat, aby ochránil sebe a své blízké. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Jistě, zlý Argent patriarcha se vždycky považoval za vlastního alfu Beacon Hills, ale v této sezóně se zřejmě cítil opět méně cenný, když si uvědomil, že pravá alfa tu vždycky bude Scott McCall, a tak jeho nenávist vstoupila na zcela novou úroveň. Koneckonců, tento starý člověk je sám o sobě peklo, protože díky němu vymírá poslední nadpřirozená bytost, která chodí po ZemiKill them all!“ – jeho primární zaměření spočívá v osvobození světa, kterým je náš oblíbený – nadpřirozený. A to dokonce na tolik, že by se spojil s Anuk-Ite, aby dosáhl svého cíle.

Nejen to, ale Kate Argent je také pro Scottovu prolitou krev, přes kdo ví jakou „dobrou staromódní pomstu“, takže se také přidává do klubu. Není to tak dlouho, co řekla Derekovi, že chce pomoct právě Gerardovi s kulkou pro Scotta.

Nesmíme také zapomenout na matku Allison, která chtěla tak též zabít Scotta a nakonec na to doplatila vlastní smrtí.

Jediná odpověď, kterou máme na fanklub „Nenávidím Scotta McCalla„, je Allison Argent. Není žádným tajemstvím, že Kate a Gerard dlouho vinili právě Scotta za její smrt ve třetí sezóně. Zatímco Allison technicky zemřela v rukou Oni, někdo může říct, že by byla pravděpodobně v pořádku, kdyby se nezamilovala do Scotta, ale to nemusí být tak úplně pravda. Do nadpřirozených věcí ji přivedla Kate, takže pokud má někdo vinu na její smrti, má ji z části i ona a z části i Gerard, který chtěl z Allison také svého zabijáka. (Navíc mu nevadilo stáhnout na ni ruku a klidně ji nechat zabít, což nás bere k myšlence, zda chce vážně Scotta zabít, kvůli smrti Allison nebo spíš kvůli sobě a jeho osobní nenávisti k vlkodlakům.) Tak jako tak, Allison by dřív nebo později jela v rodinném podniku i kdyby nepoznala Scotta.

Proč si myslíte, že našel Scott takové nepřátele v Argent klanu? (samozřejmě bez Chrise). 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz