Všichni víme, kterou sezónu máme nejradši nebo na které momenty nikdy nezapomeneme, ale i tak stojí za připomenutí všechny série Teen Wolf (Vlčí Mládě). Přečtěte si proto rekapitulaci, díky které si vzpomenete, proč jste si zamilovali tento seriál.

1. První sezóna

Teen Wolf mělo spoustu zábavy s příběhem Scotta McCalla jako vlkodlaka. Kromě něho jsme však poznávali i další skvělé role, které se za ty roky, staly nezapomenutelnými. Hned na samém začátku se jedná o strhující a skvělý děj nadpřirozena, kde poznáváme omegy, bety, alfy, přátelství a taky mladou lásku.

2. Druhá sezóna

Jackson je kanima. Derek jako alfa si snaží vytvořit smečku, která se skládá například z úžasného Isaaca. Gerard je zkrátka Gerard. Ještě v prvních dnech byla tato sezóna schopna představit nové zvraty do nadpřirozeného světa, do kterého jsme se již zamilovali.

3. Třetí sezóna (3A)

Scott a smečka čelí Deucalionovi a jeho alfa smečce, ve které jsou také naši oblíbení alfa dvojčata. A kromě toho je na scéně i Darach. Tato sezóna našla způsob, jak udělat dokonce i největší problémy těmi osobními – děj vyvrcholí, když Darach unese rodiče Stilese, Scotta a Allison. Série byla kvalitně propracována (Musíme snad připomínat nejlepší epizoduMotel California„?)

4. Třetí sezóna (3B)

3A sezóna byla kvalitní, ale co teprve 3B! Teen Wolf byla vždycky nejlepší, romantická, legrační, děsivá, srdcervoucí, napínavá i šokující show najednou. A druhá polovina třetí sezóny je přesně tím nejlepším příkladem. Od komplexního darebáka Nogitsune, kterým byl vlastně Dylan O’Brien (Stiles)! Tato sezóna měla všechno a nic nám nechybělo. Největším šokem pak byla smrt Allison Argent a Aidena. S jistotou můžeme říct, že třetí sezóna byla nejlepší.

5. Čtvrtá sezóna

Kate je jaguár? Cool. Berserkové? Děsiví. Benefactor? To je…trochu matoucí. Čtvrtá sezóna byla jako divoká horská dráha, která nemá v plánu zpomalit, a to byla právě skvělá věc. Bylo hodně co milovat. A nesmíme zapomenout na to, že se Derek stal vlkem! Také tu máme nové skvělé postavy jako Malia, Liam nebo Parrish!

6. Pátá sezóna (5A)

Na počátku páté sezóny nás čeká Theo Raeken, který se snaží zlomit Scottovu smečku.
Z Dread Doctors jsme byli poněkud zmatení, ale byli skvělí darebáci.

7. Pátá sezóna (5B)

Tato sezóna získává body za další kreativnost s The Beast a také za pocity, které způsobily, jako by byla Allison opět mezi námi. Což vedlo k tomu, že se svázala s předky, kteří dříve porazili The Beast. I když byla Bestie skvělé téma a bylo to svázané s Masonem, trochu to vypadalo, jako by se scenáristi snažili nás opět spojit s „Void Stilesem„, což se povedlo jen z části.

8. Šestá sezóna (6A)

Nějak se podařilo uskutečnit sezónu bez Stilese. Výsledek byl dobře zpracovaný, protože nesmíme zapomenout, že Stiles není jedinou hlavní a skvělou postavou. Na scéně pak vidíme Ghost Rideři, kteří jsou děsivým stvořením, ale to nezabrání Scottově smečce, aby je zničili.

 

9. Šestá sezóna (6B)

Poslední sezóna přivedla zpět naše oblíbené postavy. Jasně, chybí nám Stiles, ale je tu více než jeden příběh o jedné postavě. Lovci i lidé se připravují na válku, ale s kým vlastně? Se Scottovou smečkou a zbytkem nadpřirozených po celém světě, nebo se svým strachem (Anuk-Ite)?