Zatímco mnozí pravděpodobně fantazírovali o tom, že Scott a Malia skončí s někým jiným nebo dokonce sami, Teen Wolf (Vlčí Mládě) poskytlo fanouškům scalii přirozenou cestu, aby uskutečnili vztah těchto dvou.

Scott má za sebou několik „životů“. Nejdřív to byla Allison, se kterou měl všechno. Byla to jeho první láska, ale také milenci a lovci. Jejich vztah způsobil velké problémy a ukázal oběma stranám konfliktu, že by mohla existovat další cesta. Ti dva se rozhodli rozejít a zůstat přáteli. A ačkoli to bylo jen přátelství, milovali jsme mezi nimi jakoukoliv chemii. Bohužel tento pokus o přátelství nám byl velmi zkrácen smrtí Allison.

Poté se Scott setkal s Kirou. Byl to zase zcela jiný druh romantiky, pohodlný a jemný, i když stále zajímavý a vášnivý. Scottův a Kiry vztah byl po nějaké době označen jako nevhodná interakce, obzvlášť ze strany fanoušků. Kiry cesta nakonec dopadla tak, že byla příliš silná a kitsune, která žije uvnitř ní, se stala příliš nebezpečnou a nekontrolovatelnou, což byl důvod, proč musela opustit Beacon Hills i Scotta.

Po odchodu Kiry, byl Scott sám a usadil se ve své roli vůdce jeho smečky, skutečně vzal Liama pod jeho křídlo a připravil betu, na jeho odchod z Beacon Hills, aby mu předal zodpovědnost. Možná, že i díky tomu, že byl nějakou dobu Scott sám, se mohl více soustředit právě na svoji smečku a ukázat nám i jeho trochu jinou stránku, přesto všechno však milujeme, když je Scott zamilovaný.

Totéž platí pro Maliu. Viděli jsme ji jen se Stilesem, což byl vztah, který sdílel některé podobnosti se Scottem a Allison. Jejich romantika byla také jasná a energetická. Dominantní Malia, vášnivá strana vztahu, což Stilesovi rozhodně nevadilo.

Jakmile se oba rozdělili, nebyly tam už žádné pocity a emoce, vše rázem skončilo, jako by to nic nebylo. Opět se stalo, že i další člen smečky zůstal sám. Scott a Malia jsou sami o sobě zajímavé a silné osobnosti.

Ale společně jsou ještě mnohem větší.

Scott a Malia rychle vyrostli během posledních dvou ročních období. Jakmile byla Malia zavedena do smečky, bojovala s jejími úžasnými instinkty, aby zůstala vedle svých přátel. Zpočátku to bylo pouze pro Stilese, ale nakonec k sobě pustila všechny, zejména Scotta, kterého viděla jako svého neohroženého vůdce.

Malii vazba mezi smečkou začala být silná a není divu, že se u ní a Scotta vyvinuly pocity. Tito dva spolu již prožili tolik, zejména v první polovině šesté sezóny a nyní i v druhé polovině šesté sezóny.

Právě již zmíněná druhá polovina šesté sezóny nás utvrdila v těchto pocitech. Zpočátku to byla jen trvalá blízkost, něco, co lze popsat jako opravdu hluboké přátelství. Pak to začalo být víc. Malia i Scott se poznávali a oba dva nevěděli, jak vycházet s novými pocity vůči sobě. Scott se na ni najednou díval v jiném světle a je to jeden z důvodů, proč tento pár tak zbožňujeme.

Vše vyvrcholilo polibkem Malii, který nám dal jasný pohled na věc. V nejnovější epizodě S06E18 se spolu podělili o sprchu. Důvod sprchy byl zpočátku praktický – Scott byl pokrytý krví a potřeboval se očistit. Malia se svým přímým způsobem rozhodla, že musí do sprchy a tak začala další úžasná scalia scéna.

Tento vztah je jiný než ostatní. V každém případě – Allison, Kira, Stiles – se objevili jen z pohledu přitažlivosti, než bylo nějaké přátelství upevněno, ale u Malii a Scotta je to jiné.
Oba dva si vytvořili přátelské pouto a až potom k sobě začali cítit něco víc. Nesmíme pak také zapomenout na to, že to Scott byl ten, který vrátil zpět Maliu do své lidské podoby, už jen s tím si můžeme dát dohromady jejich pouto.

V každé show budete mít lásky a shippy, které nenávidíte (není potřeba to však před všemi dávat znát). Teen Wolf není bohužel výjimkou a je středem kritiky. Proto ať už jste si představili Maliu a Scotta s někým jiným, je jasné, že show chce Scotta a Maliu v endgame. Jsme šťastní, že Scott našel někoho, kdo nejen chápe život, který vede jako vlkodlak, ale kdo je s ním v těch nejtemnějších dobách jeho života.

Co si myslíte o Scottovi a Malie jako páru? :‘)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz