Kdo se vrátil v epizodě S06E15 do Beacon Hills? Ano, je to doktor Deaton! Ten náhle přesně odhadne, co způsobuje strach všech. Ale není jediný kdo nás v novém dílu překvapil, co dělá otec Scotta v Beacon Hills? (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Druhá část S06E15 nás vede k Theovi, který je mučen spolu s dvěma členy z bývalé smečky Satomi (bývalé, protože všichni včetně Bretta a Lori zemřeli, což je doopravdy smutný konec pro tuto smečku, Scottova smečka má nyní šanci se pomstít). Samozřejmě, že Theo odhaduje způsob, jak se dostat ven, ale sotva se dostanou na silnici, zastaví je šerif Stilinski a zatkne je za vraždu. Zdá se, že tyto dvě děti zabili některé lovce. Ale když viděl, jak s tím Theo neměl nic společného, je propuštěn…ačkoli nejde nikam daleko.

Scott se smečkou jdou na stanici, aby se pokoušeli přesvědčit Stilinského, aby děti nechal jít, Monroe vidí příležitost: Má své muže, kteří obklopí policejní stanici, chtějí ty dvě děti a Monroe dává čas Stilinskému do půlnoci.

Mezitím pošle Nolana, který plánuje zabít ty dva dospívající ze smečky Satomi, ale Liam se k Nolanovi dostane první. A to je to, kde se věci zkomplikují: Liam říká Scottovi, aby se podíval našim novým teenagerům do očí, jsou modré, což znamená, že zabili nevinné lidi. Ukázalo se, že tito lovci, kteří po nich šli, ještě nikoho nezabili.

Zatímco Scott zvažuje, zda děti stojí za záchranu, strach zasáhne. Předtím, než je někdo může zastavit, jeden zástupce se zastřelí. Zvláštní je, že tato tragédie dává Scottovi představu: Když vidí, že Monroe neví, jak vypadají tito dva teenageři, můžou předat někoho jiného a vyřešit všechno, například sám sebe. Příběh nefunguje, protože Monroe žádá, aby Scott ukázal své tetování. Ale předtím, než si Monroe uvědomí, co se děje, Scottův táta – který pracuje pro FBI – se objeví, aby vše skončil. FBI se postará o dva mladistvé, zatímco Scott a celá jeho smečka souhlasí s opuštěním státu.

To se nestane, za prvé, dva dospívající ještě skončí mrtví – Monroe/Gerard mají zřejmě někoho u FBI – a Scottova smečka skončí hodinu zpátky na Deatonově klinice. ,,Co si myslíte, že budeme dělat? Utíkat?

Ještě jedna věc, kterou byste měli vědět od této epizody. Všichni bojují proti Anuk-Ite. Deaton a Corey nakonec na to přišli, ale věc, která způsobuje strach, je starodávný „shapeshifter„, známý také jako „dvojitá tvář„. Doslova má dvě tváře, a když se tyto dvě tváře – nebo stvoření – shromáždí, budou nezastavitelné. Takže kdyby byl Aaron jedním z jeho tváří…kdo je ten druhý?

Nové dvě epizody přinesly spousty nového a my máme tak čas přemýšlet nad tím, co se může odehrát v příští epizodě S06E16, která otevře druhou polovinu finální série. Dole v komentářích se můžete k epizodě vyjádřit. Nový díl vyjde 3. září. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz