Je to tady. Shrnutí poslední finálové epizody, našeho oblíbeného seriálu Teen Wolf. Konkrétně se jedná o epizodu S06E20 „The Wolves of War“, která byla vysílána v neděli, 24. září. V epizodě nebylo všechno, co jsme doufali, že uvidíme, ale skutečný konec seriálu se odehrál a ať už jsme měli sebevíc otázek, odpovědi už nedostaneme. Myslíme však, že i přesto byl konec uspokojující. Scott a smečka spolu, připraveni pomoct dalším nadpřirozeným po celém světě. Nepřítel Monroe byl poražen, ale ne zabit, což znamená, že Teen Wolf by mohlo klidně pokračovat dál, s tím, jak se spekuluje o spin-offu a budoucím restartu, tu jistá šance v něčem bude. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Hned na začátku epizody vidíme Scotta být mužem, na kterého se můžeme spolehnout. Je pěkné vidět, že Scott stále bojuje se starým dobrým bojem. Celá epizoda byla skvělým způsobem, jak ukázat, jak daleko Scott došel od první sezóny. A vidět Argenta a Scotta jak zachraňují mladého vlkodlaka, který je loven, je super poetický konec jejich příběhu, kdy se nepřátelé stali přáteli.

Smečka je zpátky dohromady a je to úžasné. Bojují s lovci, ale Deucalion umírá. Jsme trochu šokováni, protože někteří z nás jsme si jeho postavu stihli zamilovat. Také jsme si zamilovali scénu, kdy Scott jde obejmout Dereka. A nyní když lovci odešli, je čas organizovat.

Jenže ještě předtím se rozhodne Gerard Scotta vyděsit tím, že má málo času na záchranu ostatních. Gerard dává Scottovi umístění všech a vyhlašuje válku. Jackson je ve zbrojnici, Parrish uvězněný v Eichen House, otec Scotta zavřený v cele na stanici šerifa a Liam s Coreym a Masonem v nemocnici. Gerard tak připravil své pasti a ví, že Scott po nich půjde ve snaze zachránit všechny.

Setkání Stilese a smečky bylo trochu ohromující. Po celou tu dobu jsme si mysleli, že mezi Scottem a Stilesem uvidíme trochu víc, ale ne.

Scott posílá Thea, aby pomohl Liamovi (Ano!). Sám pak shromáždí smečku na veterinární klinice, aby rozhodl, jaký bude jejich další krok. Než začnou plánovat útok, Stiles doplní vše, co ostatní nevěděli. Jenže je to tak trochu jiná verze, než kterou zná Derek. Derek, který nesl Stilese ze stanice, byl zlatým hřebem.

Mezitím v nemocnici se Corey a Mason snaží něco vymyslet. Oba dva jsou spolu roztomilí a největším vrcholem je, když si poprvé říkají „Miluji tě“ a připravují se, aby společně přijali nebezpečí, které jim hrozí od lovců. Jinde v nemocnici se zase Melissa stará o Nolana, který byl zbitý Gabem. Lovci mezitím převzali kompletně nemocnici a Melissa chce, aby jí Nolan pomohl ji získat zpět.

Ve zbrojnici je naštěstí Jackson schopný použít svůj kanima ocas, aby se dostal ven. Lydia a Stiles přiběhnou do zbrojnice, aby Jacksona zachránili a věci se stávají rázem jiné. Lydia je šťastná, že je Jackson v pořádku a objímá ho, zatímco Stiles je doslova táhne od sebe. Potom se Lydia a Stiles snaží zpracovat, že je Jackson s Ethanem. Lydia je šťastná, že Jackson nakonec přijal své pravé já. Všichni pak najdou konečně i Ethana.

V nemocnici se Gabe chystá zlikvidovat vše, co se mu postaví do cesty, jenže se otevře výtah a Theo zachrání Liama. To je moment, na který jsme čekali. Mezitím dělá morey nějaké neviditelné akce a je to skvělé. Na chodbě nemocnice pak bojují ostatní s lovci. Gabe je zastřelen jeho vlastním člověkem.

Teen Wolf — Series Finale “Episode 620” — Photo Credit: Scott Everett White/MTV — © 2016 Viacom International Inc. All Rights Reserved

Monroe zřejmě její velký plán zabít Scotta nevychází. Zatímco jsou ve škole, Monroe střílí na Scotta a trefí ho, Malia běží za Monroe a Derek bere Scotta do jedné ze tříd, aby mu jeho ránu vypálil, jinak zemře. Odmítá Scotta opustit. Víme, že Peter je technicky Scottův alfa, ale mít Dereka, který se stará o Scotta, je to správné.

Všichni „umírají“ a mění se v kámen. Peter. Derek, který čelil jeho strachu z Jennifer! Nejsme si tady jisti, jaký jeho strach přesně byl, ale je to srdcervoucí. Malia, Ethan a Jackson následují osud ostatních také.

(Shrnutí pokračuje na druhé straně)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

1
2
Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.