Sezóna 6B už odstartuje 30. července a my pro Vás máme všechny důležité detaily o epizodě 6×11. U poslední sezóny finále Teen Wolf (Vlčí Mládě) se budete smát, třást a budete kvílet, ale hlavně budete nuceni čelit svému největšímu strachu: konečnému úseku jednoho z nejlepších představení v televizi. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Začátek epizody dá všem pocit, že se všechno vrací ke Scottovi. Ostatní postavy v pořadu jsou taky neuvěřitelné a důležité, ale to všechno začalo jen přeci Scottem a mělo by to s ním i skončit. Je to dospívající vlk a je to jeho příběh. Epizoda dává naději, že přesně tohle tu budeme mít.

Chceme být hodně zaměřeni na všechny naše známé postavy, ale nováčci by mohli být zajímaví také. Snad nejzajímavější z nových postav je nová poradkyně. Její postava vypadá opravdu, jako by si myslela, že dělá správnou věc tím, co dělá. Zřejmě skutečně věří, že je hrdinkou tohoto příběhu, takže jsme na tuto postavu více než zvědaví.

Kdo další? Nový Hellhound udělá epizodu zcela jistě ještě více epickou a opravdu tak otevře dveře do mytologie Hellhounda, kterou jsme ještě neviděli. Tento Hellhound také bude centrem mnoha akcí. Další tajemnou postavou bude Nolan, bohužel se pro zatím v 6×11 s jeho postavou ještě tak úplně nepohneme z místa.

Ani humor nebude chybět. Zatímco sezóna 6A se zaměřila na emoce, drama a ztráty lidí, nebylo zde moc humoru. Ale 6B by to mělo více napravit. Komediální načasování Masona, Liama a někdy i Coreyho je přesně to, co potřebujeme v této sezóně.

Scott, Stiles, Malia a Lydia se připravují na život po střední, zatímco ostatní jako Liam, Mason a Corey se zase připravují na jejich poslední rok na střední škole. Také bychom měli v této epizodě vidět coache. Dále má jedna z nadpřirozených bytostí nad sebou ztratit kontrolu, ale kdo a proč se zatím neví.

V epizodě 6×11 očekávejte strašidelné věci, které nejsou zrovna pro všechny. Co máme na mysli? Hodně brouků, krys i pavouků, takže se připravte na všechno.

Jste natěšeni na epizodu S06E11? Teen Wolf odstartuje 30. července, u nás o den později 1. srpna. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz