Stejně jako tomu je i u jiných seriálů, finále Teen Wolf nás opustilo a zanechalo spousty nezodpovězených otázek. Jeff Davis nám dal na pár z nich odpovědi! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Zatímco spisovatel a tvůrce Jeff Davis ukončil seriál Teen Wolf s otevřeným koncem, my toužíme po nějakých odpovědích. A díky TVLINE a jejich rozhovoru s Jeffem jsme se pár odpovědí dočkali.

TVLINE: Nemůžu uvěřit, že je Monroe naživu!
Jeff: Líbila se mi myšlenka na to, že je tam stále hrozbou. Líbil se mi záblesk vpřed, kde vidíte, že skutečně převzala moc po celém světě. Byl to způsob jak rozšířit obsah příběhu.

TVLINE: Musím přiznat, že jsem očekával, že trenér bude vypadat jako: ,,Věděl jsem to po celou dobu.“ (O nadpřirozeném světě) Byl jste v pokušení to udělat?
Jeff: Vůbec ne. Myslím, že trenér přijímá určitou zvláštnost ve světě a jedná se o jednu a tu samou věc najednou. Nechtěl se příliš zapojit. Nechce víc vědět o tom, co se ve světě děje.

TVLINE: Bylo tam několik vztahů, Stiles a Lydia je jeden z nich. Bylo těžké psát s nimi scény? Protože očekávaní byly vysoké.
Jeff: Určitě jsou jisté věci, které fanoušci chtějí vidět, takže to bylo velmi těžké, ano.

TVLINE: Miloval jsem všechny scény se Stilesem a Derekem.
Jeff: Bylo zábavné to psát. Byla legrace se vrátit zpět k jejich chemii, k jejich vztahu lásky i nenávisti.

TVLINE: Teď už je to minulost, ale co si myslíte o fenoménu „Sterek„?
Jeff: Když slyším slovo „Sterek„, myslím na tu nejvíce vášnivou část Teen Wolf, a rozhodně nejsilnější. Jediné, co mohu říci, je, že jsem udělal příběh, který jsem udělat chtěl, a jsem šťastný, že ve vesmíru existuje „Sterek„, aby lidé mohli jít a psát své vlastní příběhy.

TVLINE: Moc se mi líbilo vidět všechny staré nepřátele Scotta zpátky při jeho souboji s Anuk-Ite. Byli to právě oni, kdo byli kolem?
Jeff: Když jsem psal tuto epizodu, byl jsem jako: ,,Stále máme kostýmy Oni, že? A Berserků?“ Skutečným darebákem z 6B je lidský strach a Anuk-Ite to právě přinesla. To byl způsob, jak vyvrátit všechny Scottovy obavy, jeho minulých nepřátel. To, co Anuk-Ite v podstatě říká, je: ,,Podmanil jsem si všechny tyto strachy. Nemůžeš mě porazit.“ Zbytečně se bál, kromě ztráty svých přátel. Byl to způsob, jak naši pozornost přitáhnout zpět ke všem darebákům, které jsme vytvořili.

TVLINE: Zdálo se také, že Anuk-Ite se Scotta zmocnila, když se zmínil o Allison. Kdyby žila, myslíte si, že ona a Scott by si našli cestu zpátky mezi sebou?
Jeff: Nevím, je to dobrá otázka. Můžu říct, že to byla jeho první láska, byl čas, kdy jsem si dokázal představit, že jsou Scott a Allison zase spolu. Byl to také čas, kdy jsem si nedokázal představit, že se bude konat 50 epizod *Smích*. Ale kdyby Allison se Scottem skončila, neměli bychom tu opravdu vtipný a romantický příběh s Kirou, kterou jsem miloval. Moc se mi také líbí způsob, jakým se rozvinula romantika s Maliou a Scottem, stejně jako poselství, které posílá publiku, což znamená, že milujete více než jednu osobu ve svém životě. Vaše první láska nemusí být vaše jediná láska.

(Rozhovor pokračuje na druhé straně)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz