Od doby, co moderátorka a zprávařka Eva Perkausová oznámila své těhotenství, se na veřejnosti neukazovala. Nyní, kdy je v šestém měsíci těhotenství, se ukázala na akci Primy, kde se opět objevila po boku svého kolegy Romana Šebrleho.

Osmadvacetiletá moderátorka Eva Perkausová má rok plný novinek. Nejprve překvapila letos v lednu svatbou, která proběhla v exotickém ráji, a to na Mauriciu, kde si vzala svého přítele, nyní již manžela, podnikatele Ivana Hecko (39). O jejich plánovaném sňatku vědělo jen nejbližší okolí.

Těhotenství oznámila Perkausová z dovolené na Seychelách, a to před měsícem. „Jen já a malé/velké štěstí. Ale to vy uvidíte až za pár měsíců,” napsala k fotografii z pláže a pochlubila se i sotva znatelným těhotenským bříškem. Nyní přiznala, že začíná šestý měsíc a zatím má nahoře zhruba 4 kg a že se cítí stejně, jako před otěhotněním. Nevolnosti ji minuly, a tak si celé těhotenství užívá. Ještě by ráda, než jí začnou mateřské povinnosti, stihla jednu dovolenou.

Takto jí to na akci Primy slušelo, a i na fotografii níže je sotva patrné, že má nějaké těhotenské kilo. Dokonce i zvětšující se bříško byste sotva hledaly, za což může jistě i rafinovaný střih šatů.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Zdroje: Instagram, stream.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA