Kanál pro děti Cartoon Network si pro děti připravil překvapení v podobě premiérových dílů populárních animovaných seriálů. Právě nyní běží nové díly  Craig od potoka a DC Super Hero Girls

V seriálu Craig od Potoka se diváci stanou svědkem mnoha legračních příhod, které zažívá hlavní postava seriálu Craig společně se svými nejlepšími kamarády. Ti se jmenují Kelsey a JP a doprovázejí Craiga na pravidelných výpravách do přírody za městem s názvem Potok. Tohle místo je pro všechny zkrátka úplně jiná realita než nudný školní život.

Potok je totiž speciální prostor plný dětských fantazií, kde stromovým pevnostem vládnou jednotlivé dětské kmeny a kde si děti vlastními silami stavějí bunkry a cyklistické rampy. Během prosince bude na Cartoon Network tato parta bavit vždy ve všední den od 17:00.

Pokud dáváte vy nebo vaše děti přednost spíše seriálům s dívčími hrdinkami, nesmějí vám uniknout nové díly animovaného seriálu DC Super Hero Girls! Možná by vás zajímalo, jak tato parta holek superhrdinek zvládá bojovat proti zločinu, když musejí dodržovat velmi přísnou večerku? A je vůbec možné zvládat superhrdinský trénink a k tomu ještě domácí úkoly?

Být teenagerem je pro Batgirl Supergirl, Wonder Woman a jejich kámošky skoro stejně tak těžké jako být superhrdinkami. Vydat do boje proti zločinu a zloduchům (a také největší hrozbě – střední škole) se diváci mohou vždy od pondělí do soboty ve 14:55.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR