Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Magazín, věnovaný životu českých celebrit „VIP svět“, který uvádí jako jeden z mnoha z svých pořadů ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup, se liší od podobných tím, že je tento moderátor (jakkoliv jde o kontroverzní osobu), skutečný insider. Ve světě médií se pohybuje mnoho let a díky tomu se dostává k exkluzivním informacím a velmi dobře ví, jak to chodí v českém showbyznysu. Navíc rozhodně netrpí autocenzurou, ani si nebere servítky.

Rozhodně zajímavé je i to, jak nahlíží na svoji konkurenci, která mu bezesporu leží v hlavě. Tento týden se například pozastavil nad tím, že televize Prima má problém kvůli své největší hvězdě Evě Burešové, protože se svým partnerem Přemkem Forejtem čekají dítě. Zatímco pro ně dva to je skvělá zpráva, pro Primu to bezvadné podle něj není, neboť Eva hraje v dalším úspěšném seriálu Primy „Zoo“. Mimochodem, o něm se zmínil, že měl zpočátku rozpačitý start, ale pak se chytil. Myslí si, že to je právě zásluhou Evy Burešové: „Diváci ji fakt mají rádi.“

Přejede ji autobus?

Jenže, další účast v této telenovele komplikuje právě Evino těhotenství „Čím je to těhotenství ve vyšším stupni, tím víc musíte přemýšlet o tom, co teda s tou postavou uděláte,“ prorokoval Soukup. Ostatně on sám jako televizní šéf podobné problémy jistě řešil v případě seriálové tvorby „TV Barrandov“, která však mizí do ztracena. A poté naznačil, jaké možnosti se tedy Primě kvůli těhotenství Evy Burešové nabízejí.

„Může ji například přejet autobus, ale pak se tam nemůže vrátit. Anebo načas odejde. A v případě těhotenství herečky je ideálním důvodem, že otěhotní, že chvilku bude hrát sama sebe,“ řekl Soukup. Sám si myslí si, že právě tak to má Prima „namyšlený“. Pokud ovšem nenastane situace, že se Burešová na Primu vůbec nevrátí. „Což by na Primě bylo pozdvižení, protože to by znamenalo, že by ji mohla ulovit Nova, to oni nemohou samozřejmě dopustit,“ odhadoval Jaromír Soukup další možný vývoj.

Kdo ji objevil?

Na Evu Burešovou došla shodou okolností řeč i v sobotním „Studiu 6 víkend“ na ČT 24, jehož hostem byl hudebník a dirigent Ota Balage. Když zval diváky na koncert ke svým šedesátým narozeninám, mimo jiné prozradil, že na něm vystoupí též Eva pochlubil se: „Burešovou jsem prostě objevil, vzal jsem ji do „Jesuse“ v Karlíně, kde jsem byl šéfdirigentem, když jí bylo šestnáct a v osmnácti už se mnou zpívala píseň Andrew Lloyda Webera Memory.“ V této souvislosti též poznamenal, že se v poslední době Eva Burešová zpívání moc nevěnovala, ale teď se tomu zase začala věnovat: „Zpívá úžasně,“ pochválil ji.

Takže se nabízí i jiná varianta, totiž, že by tato bezesporu talentovaná zpěvačka nadále pokračovala spíše v hudební kariéře než v telenovelách nevalné kvality.

Zdroje: autorka, ČT 24, TV Barrandov

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz