Ti fanoušci Shadowhunters, kteří se snaží zoufale přesvědčit televizní stanici Freeform, aby obnovila jejich oblíbený seriál, dostali tento víkend během vysílání Toy Story jasnou odpověď. Jenže zpráva, kterou zaznamenali, se vám ani trochu nebude líbit. Freeform odhalilo svoji pravou tvář.

 O víkendu se na televizní stanici Freeform vysílal známý americký animovaný film Toy Story: Příběh hraček, kde si podle všeho jednu ze scén stanice upravila, a to takovým způsobem, aby urazila všechny bojující fanoušky za obnovení Shadowhunters. Ve scéně, kdy Woody drží magickou kouli se ptá, zda Freeform tento seriál zachrání, pokud se o tom bude dál tweetovat na sociální síti Twitter. Odpověď byla stručná: ,,Don’t count on it. – Nespoléhej na to.“ (celou scénu najdete ve videu níže).

 Jak zdůraznil jeden fanoušek na Twitteru, hashtag #SaveShadowhunters nebyl na této sociální síti pořád. Přesto díky bojujícímu fandomu obdržely některé organizace charitativní dary, jako je například projekt Trevor, se kterým pracovali, aby zdůraznili LGBTQ zastoupení, které je opravdu velké díky homosexuálnímu páru Malec. Freeform by mělo konečně uznat obrovské úsilí, které fandom vynaložil, protože do této doby byli pouze ignorováni.

Zdroj: twitter.com

 K tomuto podlému kousku můžeme říct už jen jedno, fanoušci jsou zničeni tím co v sobotu na televizních obrazovkách viděli. Stanice ukázala svoji pravou tvář všem divákům, kteří zde sledují své oblíbené pořady. Oficiální stránka televizní sítě na Twitteru sice zveřejnila omluvu, ale pochybujeme, že by to fanoušci jen tak hodili za hlavu.

 ,,Tohle byla chyba. Nikdy jsme nechtěli zneuctít fanoušky Shadowhunters. Omlouváme se z to.“ 

 Poslední epizody Shadowhunters budou vysílány v únoru 2019. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz