Ten kluk je postrach je film z roku 1990, který navázal na úspěšnou komedii Sám doma a zároveň posloužil jako inspirace pro film Dennis – postrach okolí. Hlavní roli malého uličníka s přezdívkou Prcek si zahrál Michael Oliver. Čemu se dnes bývalý dětský herec věnuje?

Dítě, které je zcela nepřizpůsobivé, se dostane do rodiny, kterou obrátí úplně naruby. Do jeho sedmi let se ho stejným způsobem různé rodiny zbavily už třicetkrát, protože s tímhle raubířem to nikdo nemůže vydržet. To mají změnit až manželé Healyovi. Film Ten kluk je postrach byl v roce 1990 Oliverovou první filmovou zkušeností, tehdy mu bylo 8 let.

Michael Oliver se narodil 10. října 1981 v Los Angeles. Jeho kariéra v showbyznysu začala, když mu byly 2 roky. Tehdy jej rodiče přihlásili na focení katalogu jednoho amerického obchodního řetězce. V šesti letech se objevil v několika reklamách, kde si jej všimla produkce filmu Ten kluk je postrach.

V roce 1991 si zahrál ještě v pokračování s názvem Ten kluk je postrach 2 a v roce 1995 ve filmu Dillinger and Capone. Objevil se také v epizodních rolích v seriálech Drexell’s Class (1991) a Platypus Man (1995). Tím jeho herecká kariéra těsně před dovršením 15 let však skončila. Po střední škole se začal věnovat počítačům a technice obecně.

Dnes používá jméno Mike PC Ponce, od roku 2005 se živí jako počítačový technik, v roce 2017 získal ve svých 36 letech bakalářský titul z návrhu sítí a managementu a dnes hledá nové pracovní uplatnění jako technický manažer. Od roku 2016 je ženatý s Magnolií Ponce, děti prozatím nemají.

Finally got a haircut. 'bout damn time.

Zveřejnil(a) Mike PC Ponce dne Pondělí 20. července 2020

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz