Jako každý rok, tak i letos se dočkáme další řady seriálu American Horror Story… Bohužel, téma série zatím není známo. Místo toho nám byla ukázaná řada teaserů, které se zdají být místy zavádějící a místy až příliš jasné. V tomto článku se dočtete o nejrůznějších teoriích a faktech ohledně nadcházející série. 

Ze všeho nejdřív by bylo nejlepší trochu si to rozebrat. V tomto článku uvidíte několik témat, která jsou podle nás nejvhodnější pro 6. sérii. Usuzujeme z toho, co máme, tedy z několika teaserů, které doposud vyšly. Za dobu, co American Horror Story vychází, fanoušci na téma nečekali tak dlouho. S největší pravděpodobností se téma dozvíme až v den samotné premiéry, tedy 14. 9. (u nás 15. 9.) 2016. Jedna věc se však musí nechat. Tvůrce seriálu Ryan Murphy se díky napětí fanouškům zasloužil o to, že se o AHS mluví víc, než kdy jindy.

Riaditeľ FX Networks potvrdil, že len niektoré zo zverejnených teaserov a obrázkov k 6. sérii sú pravdivé a tému 6. série sa dozvieme až počas premiéry 14.9. Chcú takto ponaťahovať fanúšikov a držať ich v napätí až do poslednej chvíle.

Je-li tomu skutečně tak a opravdu pouze jeden teaser je ten pravý, měl by to být ten, který se od všech liší nejvíc. Tato úvaha dovedla fanoušky k úplně nové teorii a to k té, že jediný pravý teaser je „Blind Date“, viz. teaser níže. Někteří fanoušci se domnívají, že právě tento teaser je klíčem k rozlousknutí téma 6. série.

V pořadí dvanáctý teaser je poněkud zvláštní a svým způsobem se od ostatním liší – Zatímco většina teaserů nám ukazuje děti, mimozemšťany a hmyz vycházející z úst, tento teaser nám ukazuje blonďatou herečku, která je stažená pod vodu bizarním vodním stvořením. Celý teaser připomíná Hollywood ve 40-50 letech minulého století. Tudíž je možné, že právě tento teaser je ten pravý.

Ryan Murphy, tvůrce seriálu, již dříve naznačil, že by chtěl v 6. sérii upřednostnit děti. Nepředstavujte si pod tím prosím to, že velká část obsazení budou malé děti. V 6. sérii by se měli objevit opět staré dobré tváře jako: Evan Peters, Denis O’Hare, Kathy Bates a Lady Gaga. Nicméně očekávejte, že v 6. sérii uvidíme opět děti, podobně jako tomu bylo v 5. sérii.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz