Sitcom The Big Bang Theory debutoval v roce 2007, když se nám poprvé představil trochu netypický život sedmi přátel. Více jak deset let se držel na vrcholu žebříčku popularity a jako jeden z mála seriálů si i po jedenácti odvysílaných sezónách dokázal zachovat kvalitu. Vše má ovšem svůj konec, a to platí i v případě „Big Bangu“, který se s námi rozloučí nadcházející dvanáctou sérií.

 

Ještě nedávno se ředitel CBS Entertainment Kelly Kahl zmiňoval o případné objednávce třinácté sezóny. Zatímco většina protagonistů projevila zájem a došlo dokonce i na vyjednávání ohledně výše honoráře, ukázalo se, že Jim Parsons nesdílí stejné nadšení jako jeho herečtí kolegové a už nadále nechce ztvárňovat roli Sheldona.

Dle EW je hlavní příčinou ukončení seriálu odchod Jima Parsonse. CBS se ovšem nevzdalo bez boje. Parsonsovi a čtveřici hlavních hereckých kolegů (Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Kunal Nayyar a Simon Helberg) bylo údajně nabídnuto až 50 miliónů dolarů, když podepíší smlouvu na 13. a 14. sezónu. Bohužel ani tato štědrá nabídka Parsonse neobměkčila.

Přestože The Big Bang Theory má celkem sedm hlavním postav, není pochyb, že právě Sheldon je ten, kdo seriál táhne a drží pohromadě. Důkazem je i to, že si vysloužil svůj vlastní spin-off Younge Sheldon, který herec produkuje a účinkuje zde jako vypravěč.

Zdroj: Screencrush

Se seriálem končí celá jedna éra, což samozřejmě zasáhlo i samotné herce. Své pocity na instagramu vyjádřila Kaley Cuoco. Zároveň přislíbila, že dvanáctá sezóna bude zároveň tou nejlepší, která byla natočena.

Zdroj: Instagram

Možná, že opravdu nadešel ten správný čas, kdy The Big Bang Theory ukončit. Všechny tři páry jsou nyní ve stavu manželském. Možná, že i Raj se dočká svého šťastného konce nebo dokonce spin-offu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz