Návrat Cameronova Terminátora, který byl původně naplánován na červenec 2019, se o pár měsíců opozdí. Nové datum kdy můžete očekávat premiéru v kinech?        22. 11. 2019.

Studio Paramount neuvedlo žádný důvod, proč premiéru odsunulo. Spekulace, že se film odloží vinou nedávné operace Arnolda Schwarzeneggera nicméně vyvrátili. Za přesunutím premiéry může také stát strach z konkurence, v červenci přijde do kin i spin-off Rychle a zběsile a Spider Man: Homecoming 2. Otázkou ale je, jestli si přesunutím na také docela našlapaný podzim pomohou, v listopadu s nimi bude zase soupeřit nová DC komiksárna Wonder Woman 2, další bondovka a Ledové království 2.

Zdroj: The Indian Express

Protože bude James Cameron  zároveň zaneprázdněný přípravami Avatara 2, tak nebude nového Terminátora  režírovat ( o to se postará  režisér Deadpoola Tim Miller), ale ujme se produkce. Film bude přímo navazovat na Terminátora 2: Soudný den a podle Camerona bude prakticky ignorovat další snímky, které byly natočeny po tomto dílu, a které nevznikly pod jeho taktovkou tedy – Terminátora 3: Vzpoura strojů, 4: Salvation a 5: Genisys. Tyto filmy prý bude brát jako nějakou alternativní časovou linku. Dokonce zavtipkoval, že předstírá, že ty další filmy  byly jen „špatný sen“, což je vlastně něco, co by si asi všichni fanoušci přáli.
 

Poslední dobrou zprávou je, že kromě Schwarzeneggera coby T- 800, se dočkáme i návratu ikonické Sarah Connor v podání Lindy Hamilton. Bude to tak poprvé od premiéry Terminátora 2 v roce 1991, kdy se spolu Hamilton a Schwarzenegger objeví před kamerou.

Návrat značky Terminátor do rukou Camerona vypadá po všech těch zklamáních z minulých dílů nadějně. Dejte nám do komentářů vědět, jak se vy těšíte na nový start boje lidstva proti strojům.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz