Již za měsíc se můžeme těšit na další, již šesté pokračování kultovní pecky Terminátor, s podtitulem „Temný osud“. Samozřejmě máme spoustu otázek. A kromě té tradiční, kterou si klademe před každým dílem, který v poslední době vyšel – zda to opět potupí tuto skvělou klasiku, se ptáme, zda budou naše hlavní postavy omlazeni.

Nebudeme chodit kolem horké kaše. První díl Terminátora vyšel v roce 1984, uběhlo přes 30 let a herci značně zestárli. Hlavní herec a naprostý maják celé série, představitel robota T-800, Arnold Schwarzenegger, už trochu zešedivěl a zatímco se v předchozích snímcích – a to především v díle: Terminator: Salvation a Terminator: Genisys – producenti rozhodli omladit Arnolda, zde o tom režisér Tim Miller doslova nechce ani slyšet. Sám to řekl dost jasně“

„V žádném případě nebudeme dělat digitálního Arnolda, a to k***a platí.“

Nejspíš to bude rovněž i z toho důvodu, že bude tento díl pojat trochu jinak než jeho nepříliš úspěšní předchůdci od roku 2005. I přes několik fám je potvrzeno, že Arnold zde nebude mít pouze cameo, ale bude ve snímku jednou ze stěžejních postav. Každopádně, zde bude jeho robotová osobnost poněkud „zlidštěna“. Bude se jmenovat Carl a bude pracovat v obchodu s textilem. Vzhledem k tomu, že film má ignorovat poslední 3 filmy a samovolně navázat na film Terminátor: Den zúčtování, můžeme očekávat, že prostě zestárl a vlivem času a okolností se adaptoval do společnosti.

Těšíme se i na účast herečky Lindy Hamilton, která se vrátí do legendární role Sarah Connerové a rovněž i úplně prvního představitele jejího syna, Johna ConnoraEdwarda Furlonga. Zatím to teda vypadá, že se máme na co těšit. No, snad nás to zase nezklame :)

Film Terminátor: Temný osud bude v kinech uveden od 23. října a snad tam nějakou dobu vydrží :) 

Zdroj: https://screenrant.com, titulní obrázek: https://www.uhdpaper.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz