Jsou zpátky! Studio Paramount vydalo nové fotografie z připravovaného filmu Terminátor: Temný osud, šestého dílu série filmů o zabijáckých robotech z budoucnosti. A naservírováno nám je velké shledání Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton, tedy původního Terminátora a Sarah Connor.

A bude se vlastně jednat i o shledání s Jamesem Cameronem, protože trio se na place sešlo poprvé od filmu Terminátor 2: Den zúčtování, na který bude nový snímek navazovat a bude ignorovat následující pokračování. Události z filmů Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003), Terminator Salvation (2009) a Terminator Genisys (2015) tak budou kompletně vymazány z původního univerza a to je nejspíš dobře. James Cameron je producentem, režisérem je Tim Miller.

Děj Temného osudu je prozatím přísně držen pod pokličkou, ale soudě podle těchto fotografií se Schwarzeneggerův T-800 pomalu chystá do důchodu, zatímco Sarah Connorová vypadá jako vždy připravená na boj. Totéž lze říci i o herečce Mackenzie Davis, která vypadá, že je připravená stát se novou tváří série. Na dalších fotkách můžeme vidět také nové členy hereckého obsazení – Gabriela Lunu (o kterém se říká se, že je to nový Terminátor), Natalii Reyes a Diega Boneta.

Snímek bude mít premiéru v říjnu letošního roku.

-reklama-