Pamatujete si ještě na telenovelu Rosalinda? První epizoda měla premiéru 1. března 1999 a v hlavní roli se objevila tehdy osmadvacetiletá Thalía. Ta právě slaví své 49. narozeniny, pojďte se tedy podívat, jak se představitelka krásné Rosalindy změnila a čemu se dnes věnuje.

Mexická herečka, zpěvačka a módní návrhářka Ariadna Thalía Sodi Miranda se narodila 26. srpna 1971 v Mexico City. Celosvětově je považována za jednu z nejúspěšnějších a nejvlivnějších mexických umělkyň. Známá je také pod jménem Thalía a několikrát se dočkala nominace na cenu Grammy. Jako sólistka prodala více než 50 milionů alb po celém světě.

Jako herečka se uplatnila spíše v telenovelách, objevila se například v María la del Barrio (1996), Rosalinda (1999) a Dora průzkumnice (2000). Ve filmu si zahrála pouze třikrát, naposledy v roce 2000 v romantické komedii Mambo Café. Od té doby se před kamerou neobjevila.

V roce 2000 se vdala za hudebního producenta Tommyho Mottola (71 let). Ten byl předtím ženatý s Mariah Carey. Se svým manželem mají dvě děti – dceru Sabrinu Sakaë, narozenou v říjnu 2007 a syna Matthewa Alejandra, narozeného v červnu 2011.

14. listopadu 2019 získala cenu Premio de la Presidencia na 20. výročních Latin Grammy Awards v Las Vegas. Od roku 2013 má na Hollywoodském chodníku slávy svoji hvězdu. Herectví se již 20 let nevěnuje a svůj čas naplno investuje do své pěvecké kariéry.

View this post on Instagram

⚙️⛓⚙️🤍🖤

A post shared by Thalia (@thalia) on

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz