Vzhledem k tomu, že se ve filmu Avengers: Infinity War objeví až na třicet superhrdinů, bylo by nefér, kdyby i Thanos neměl nějaké spojence. A jak jsme již dříve informovali, půjde o stoupence takzvaného Black Order.

Skupina Black Order se ve filmu bude skládat ze čtyř členů. Konkrétně se jedná o Corvus Glaive, Proxima Midnight, Cull Obsidian a Ebony Maw, kterého zahraje herec Tom Vaughan-Lawlor. Představitelé ostatních členůzatím potvrzeni nejsou, ale spekuluje se, že Terry Notary by měl tvárnit Cull Obsidiana. Dalšími členy byli v komiksech i Supergiant a Black Swan. Ti se ale podle všeho ve filmu neobjeví.

Půjde o skupinu mocných záporáků, které sám velký Thanos vyšle, aby pro něj dobyli planetu Zemi a okolní obydlené planety. Zajímavostí je, že se jedná o jeho adoptované děti. Čili o nevlastní sourozence Gamory a Nebuly. Vskutku zajímavá to rodinka. No a teď to nejdůležitější. Na akci D23 byly slavnostně odhaleny sochy Thanosa a všech členů Black Order, které ukazují jejich filmovou podobu. Líbí se vám?

Zdroj: nerdist.com

Jste spokojeni s podobou jednotlivých členů Black Order? A líbí se vám nový vzhled Thanose? Zrovna jeho lidé přímo přítomní na akci D23 chválí nejvíce. Napište nám vaše postřehy dolů do komentářů.

Zdroj textu: screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz